Przychodzi Spector do Disneya...

marcindmjqtx

07.09.2010 19:02, aktual.: 06.01.2016 16:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

...i, jak się okazuje, wcale nie wyskakuje od razu z genialnym pomysłem na Epic Mickey, które ostatecznie teraz tworzy. Początkowo Warren Spector zaoferował Disneyowi pomysł na grę science fiction, która miałaby być "duchowym następcą" Deus Exa.

Jak mówi Spector:

Pamiętam, że mówiłem mojemu agentowi przed spotkaniem z Disneyem, że moim zdaniem na pewno nie będą tym zainteresowani. Wszedłem na spotkanie, przedstawiłem mój pomysł i oczywiście miałem rację. Jak więc doszło do tego, że twórca Deux Exa zajął się ostatecznie Epic Mickey?

Oni powiedzieli mi "mamy pomysł". I tak to było. Spector, jak widać, był bardzo zainteresowany i zabrał się za tworzenie gry z Myszką w roli głównej. Co jednak najciekawsze - Disney ma jednak teraz prawa do tej marki, którą początkowo nie był zainteresowany. Może więc kiedyś doczekamy się tej gry w sklepach?

Szanse nie są jednak wielkie. Spector otwarcie mówi, że już zastanawia się nad drugą częścią Epic Mickey, wspominał także o tym, że chciałby zabrać się za Duck Tales. Będziemy mimo wszystko żyć nadzieją?

Tymczasem nasze wrażenia z Epic Mickey znaleźć możecie tutaj.

[via CVG, CVG]

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)