Przedsprzedaż figurki z Cyberpunk 2077. Cena zwala z nóg

Przedsprzedaż figurki z Cyberpunk 2077. Cena zwala z nóg

Cyberpunk 2077. Figurka, której bohaterem jest Johnny Silverhand
Cyberpunk 2077. Figurka, której bohaterem jest Johnny Silverhand
Źródło zdjęć: © gear.cdprojektred.com
11.02.2022 12:21

Cyberpunk 2077 mógł zawieść nadzieje wielu graczy, ale ci, którzy czują się z produktem mocno zżyci, prawdopodobnie poczują się dopieszczeni. CD Projekt RED ogłosił przedsprzedaż figurki Johnny'ego Silverhanda i Alt Cunningham. Cena może szokować.

Cyberpunk 2077 był jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ubiegłej dekady, a przy tym jednym z największych rozczarowań. Gracze spodziewali się rewolucji i gry RPG, która będzie kompletna, a z różnych względów odbiór najnowszej produkcji CD Projekt RED był raczej inny. Ale kolekcjonerzy mają się z czego cieszyć.

W sklepie CD Projektu ruszyła właśnie przedsprzedaż figurki z dwiema postaciami. Znaleźli się na niej Hohnny Silverhand i Alt Cunningham, którą mężczyzna o twarzy Keanu Reevesa trzyma na rękach. Ujęcie, bohaterowie zostali zaprezentowani w ujęciu z sytuacji z 2013 roku. Wtedy legendarny gitarzysta wpadł do budynku Arasaka Tower chcąc odbić kobietę. Okazało się, że była martwa.

Figurka udostępniona w sklepie mierzy 37 centymetrów. Jest to gadżet ręcznie malowany, co w oczywisty sposób wpływa na jego wartość. Cena zaproponowana przez CD Projekt Red to równe 1800 złotych.

Co sądzicie o przygotowanej przez CD Projekt RED figurce? Cena jest naprawdę wysoka, ale nie da się ukryć, że za 1800 złotych sprzedane zostanie małe, ręcznie malowane dzieło sztuki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)