Problemy steamowej wersji Red Dead Redemption 2

Problemy steamowej wersji Red Dead Redemption 2

Problemy steamowej wersji Red Dead Redemption 2
Bartosz Witoszka
09.12.2019 10:34

To się chyba nigdy nie skończy.

Gdy miesiąc temu Red Dead Redemption 2 miało swoją premierę na Epic Games Store oraz Rockstar Games Launcher, dedykowanej platformie wydawcy, na uwielbiane przez wszystkich “Gwiazdy Rocka” wylała się fala krytyki za to, w jakim stanie tytuł trafił w ręce graczy.

Problemy zaczynały się już podczas próby uruchomienia gry, a szczęśliwcy, którym udało się rozpocząć rozgrywkę, natrafiali na ścianę w postaci niedziałającego intra. Na dokładkę ogólne problemy z optymalizacją, tak żeby nie było za różowo. Część błędów została naprawiona przez kolejne aktualizacje, jednak premiera gry na Steamie, która odbyła się w zeszły czwartek, pokazała, że nad pecetową wersją Red Dead Redemption 2 wisi chyba jakieś fatum.

Obraz

Oprócz tego kilka znanych już błędów z Rockstar Games Launcher i garść niedogodności, z którymi gracze zetknęli się miesiąc temu, a które to miały zostać wyeliminowane wcześniej. Tytuł ewidentnie wymaga jeszcze sporo pracy, więc być może warto wstrzymać się z zakupem, przynajmniej na jakiś czas dopóki sytuacja się nie unormuje.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)