Premiera Legendy [ATS]

Premiera Legendy [ATS]
04.11.2016 12:20
Premiera Legendy [ATS]
Vadiv91
Vadiv91

275 dni po premierze American Truck Simulator studio SCS Software opublikowało darmowe DLC, w ramach którego park maszynowy gry wzbogacony został o legendarnego, mimo młodego wieku, Peterbilta 389.

Obecność tej ciężarówki w grze zapowiedziana była jeszcze przed premierą, niemniej kłody w postaci problemów licencyjnych uniemożliwiały studiu na dodanie do symulatora tego klasycznego trucka.

Niemniej w końcu jest. I należy się cieszyć, prawda?

Otóż odpowiedź nie jest taka oczywista. Długo zanim ktokolwiek spoza SCSu myślał o ATSie, scena moderska Euro Truck Simulator 2 zasiliła starszą siostrę ATSa o amerykańskie trucki. Wśród nich był właśnie Peterbilt 389 sygnowany pseudonimem twórcy - Viper2.

Wraz z premierą ATSa i idącym za tym rozczarowaniem względem ilości otrzymanego contentu, moderzy rozpoczęli prace nad przeniesieniem funkcjonalnych już modów do z ETS2 do nowej gry Czechów. Tym oto sposobem krótko po premierze, każdy kto nie miał przeciwwskazań odnoście modyfikowania swojej kopii gry mógł się cieszyć ciężarówką, której oficjalnie do gry nie dodano.

389 od Viper'a2 nie jest przy tym modyfikacją byle jaką. Wysoka rozdzielczość, multum opcji tunningowych, ciągłe wsparcie i aktualizacje. To są cechy, które stawiają tego moda wysoko na topliście najlepszych modyfikacji.

Z tego to powodu już jakiś czas temu narodziło się w mojej głowie pytanie - czy obok modyfikacji Viper'a2 znajdzie się miejsce dla "stockowego" 389? Czy SCS dorówna modyfikacji pod względem jakości i mnogości akcesoriów? Czy narzekający na brak oficjalnej ciężarówki gracze nie przekują swojego narzekania na niższe względem modyfikacji możliwości?

Wątpliwości te postanowiłem zweryfikować "na wizji". Zapraszam zatem na film.

American Truck Simulator - NOWOŚĆ! - SCS Peterbilt 389

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)