Premiera Frozenheim coraz bliżej. Polska gra ma być wymagająca

Był "Assassin's Creed Valhalla", był "Valheim", teraz czas na polskie "Frozenheim". Premiera polskiego city-buildera na wikingową nutę coraz bliżej.

Frozenheim
Frozenheim

"Frozenheim" to propozycja od rodzimego Paranoid Interactive. Wikingowy city builder na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo przyzwoicie, a zadaniem graczy będzie - jak to w tego typu produkcjach bywa – znaleźć nowy dom dla swojego klanu, zebrać sprzymierzeńców i przetrwać nadciągającą zimę.

Będziemy nie tylko budować, ale również walczyć. Przewagę na polu bitwy będziemy mogli przeważać nie tylko dzięki zdolnościom strategicznym. Możemy liczyć także na przychylność (lub przeciwnie) bóstw.

Dziennikarz PC Gamera miał okazję "Frozenheim" przetestować. I pomimo wysokiego poziomu trudność, gra mu się bardzo podoba. Wspomina również o tym, że "Fronheim" posiada tryb swobodnej rozgrywki, fabularną kampanię, z czasem pojawi się również tryb sieciowy (PvP oraz kooperacja).

Polska produkcja trafi do wczesnego dostępu 20 maja. "Frozenheim" zdążył zaistnieć w świadomości graczy również za sprawą twórcy "Valheim", który zachwalał city buildera na swoim Twitterze.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wikingowiesteamValheim
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.