Premier Lidia Sobieska już walczy, a Tekken 7 kupiło 7 mln osób

Premier Lidia Sobieska już walczy, a Tekken 7 kupiło 7 mln osób

Lidia Sobieska w grze Tekken 7
Lidia Sobieska w grze Tekken 7
24.03.2021 08:40

Płatny dodatek do "Tekkena 7 " wylądował na serwerach i polskie karate w wykonaniu premier Lidii Sobieskiej można już sprawdzać w praktyce.

Przy okazji premiery nowego dodatku Katsuhiro Harady pochwalił się sprzedażą siódmej odsłony serii "Tekken". A ta miała znaleźć 7 milionów nabywców, stając się tym samym drugą, najchętniej kupowaną częścią Turnieju Żelaznej Pięści. Na tronie cały czas zasiada legendarny "Tekken 3" z wynikiem 8,3 mln sprzedanych sztuk.

Ale to "siódemka" ma teraz wszelkie dane, żeby stać się wielkim hitem w Polsce. Od wtorku do gry trafiła Lidia Sobieska, polska premier, a przy tym mistrzyni karate. Dlaczego padło akurat na taką postać? O to Haradę wypytał Barnaba.

- Były dwa powody. Po pierwsze - chcieliśmy mieć postać, która będzie reprezentowała kraj także w przyszłej linii fabularnej. Dlatego zdecydowałem, że będzie to premier. Po drugie - uważamy, że będzie to świetne, jeśli w istniejącej od lat 90. serii jedna z postaci będzie z zawodu politykiem. I że doda to grze elementu nieprzewidywalności, który zaskoczy na wiele sposobów nie tylko fanów z Polski, ale także tych z innych krajów.

Warto dodać, że Lidia Sobieska dołącza do całej plejady dodatkowych postaci, które pojawiły się w ramach płatnych dodatków do "Tekken 7". Wcześniej w grze mogliśmy zagrać m.in. jako Akuma ze "Street Fightera", Noctis Lucis Caelum z "Final Fantasy", Geese Howard z "Fatal Fury" oraz Negan, z serialu "The Walking Dead".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)