Prawdopodobnie jutro zapowiedziany zostanie remaster Crash Team Racing

Prawdopodobnie jutro zapowiedziany zostanie remaster Crash Team Racing

Prawdopodobnie jutro zapowiedziany zostanie remaster Crash Team Racing
Krzysztof Kempski
05.12.2018 15:37

Przecieki pochodzą wprost od developerów.

Wygląda na to, że Crash Bandicoot powróci już niedługo. Czas na kolejny przeciek z serii "już wkrótce na The Game Awards". Nowa gra z serii również ma być remasterem klasyka, acz poziom odświeżenia N. Sane Trilogy pokazał, że wcale nie musi to być problem. Wszystko wygląda na to, że tym razem dostaniemy nową wersję Crash Team Racing. Skąd przypuszczenia?

325463309614854770

Twórcy gry już 3 grudnia wysłali do fanów pierwszy sygnał, że coś jest na rzeczy. Zaktualizowane zostało zdjęcie w tle, które przedstawia teraz flagę z szachownicą - nieodłączny element wielu sportów motorowych. Wątpliwości odnoszące sie do daty zapowiedzi rozwiano natomiast wpisem z dzisiaj, przedstawiającym zdjęcie dwóch pluszowych kostek i napisem nawiązującym do The Game Awards. Impreza zaczyna się już 6 grudnia (czasu amerykańskiego, bo w Polsce będzie już po północy), wygląda zatem na to, że remaster CTR będzie kolejną ujawnioną w czasie imprezy produkcją.

325463309614985842

Taki obrót spraw nie zaskakuje, patrząc na (zasłużony) sukces komercyjny N. Sane Trilogy. Oryginał, stworzony przez Naughty Dog, ukazał się w 1999 roku, stanowiąc spin-off oryginalnej trylogii. Gra skupiała się na zręcznościowej zabawie w gokarty przy udziale postaci znanych z poprzednich odsłon serii. Niechże to Game Awards już się zacznie, bo niedługo cały element zaskoczenia wyparuje jak bańka mydlana...

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)