Pracował w Sony. Ma ważne informacje o Bloodborne

Pracował w Sony. Ma ważne informacje o Bloodborne

Bloodborne
Bloodborne
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
11.05.2023 10:38

David Jaffe zahaczył o temat Bloodborne w trakcie ostatniej transmisji na żywo. Wszystko wskazuje na to, że twórca serii God of War wie coś na temat powrotu tego tytułu.

Bloodborne ma już kilka lat na karku, nadal broni się jakością, ale czegoś w tej produkcji brakuje. Część graczy nie miała okazji poznać tego mrocznego świata, bowiem Bloodborne jest dostępne jedynie na konsolach PlayStation.

Gracze z pewnością ucieszyliby się na wieść o tym, że powstaje pecetowy port Bloodborne. I tu do akcji wkracza David Jaffe, czyli twórca serii God of War; on ewidentnie coś wie!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bloodborne na PC lub Bloodborne Remaster

W trakcie ostatniej transmisji w serwisie YouTube, David Jaffe poruszył temat remake'u Metal Gear Solid, zresztą plotki na ten temat krążą od jakiegoś czasu i kluczowy będzie przełom maja i czerwca, kiedy to (nieoficjalnie) odbędzie się PlayStation Showcase.

Wracając do Bloodborne: David Jaffe wie, że jakiś projekt nawiązujący do tego tytułu powstaje, ale nie może określić, czy jest to Bloodborne na PC, czy Bloodborne Remake. Ten fragment rozpoczyna się od 1:10:40. Oczywiści plotki, jak to plotki, traktujemy z pewną dozą sceptycyzmu.

Niegdyś w Sony, teraz w polskim Movie Games

David Jaffe, pracujący niegdyś w Sony, dołączył w 2021 r. do polskiego Movie Games, a w listopadzie 2022 r. Detalion Games oraz wspomiane Movie Games podpisały list intencyjny z Davidem Jaffe, dotyczący wyprodukowania nowej gry na PC i konsole. Co ciekawe, znamy również pierwsze szczegóły tego projektu.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)