Poznaliśmy szczegóły dotyczące wydania gier Quantic Dream w Epic Games Store

Poznaliśmy szczegóły dotyczące wydania gier Quantic Dream w Epic Games Store

Poznaliśmy szczegóły dotyczące wydania gier Quantic Dream w Epic Games Store
Krzysztof Kempski
17.05.2019 12:24, aktualizacja: 17.05.2019 18:37

Pierwsza z nich już za miesiąc.

Jakiś czas temu dość niespodziewanie okazało się, że gry Quantic Dream, dostępne zazwyczaj wyłącznie na konsolach Sony, ukażą się niedługo w Epic Games Store. Taka nagła zmiana polityki wiązała się zapewne ze zmianą właściciela studia, które trafiło pod skrzydła koreańskiego NetEase. Ale i tak wiadomo, jak ciężko jest podebrać Sony grę na wyłączność... Poznaliśmy właśnie szczegóły wydania poszczególnych gier na PC, w tym daty ich premier oraz ceny. Jak się okazuje, co najmniej dwie z nich ukażą się do końca wakacji.

Na pierwszy ogień pójdzie opowiadające historię mordercy z origami Heavy Rain, które zadebiutuje na rynku w wersji PC już 24 czerwca. Gra kosztować będzie 69 złotych, ale w ramach trwającej wyprzedaży można ją obecnie zamówić za 29 złotych. Nieco później - bo 27 lipca - ukaże się Beyond: Two Souls, opowiadające o losach Ellen... Jodie Holmes i towarzyszącego jej duszka. Tu cena oraz oferta zakupu za mniejsze pieniądze jest identyczna.

QUANTIC DREAM PC: FREE DEMOS ANNOUNCEMENT TRAILER

Nieco dłużej będziemy musieli poczekać natomiast na najnowsze z tego zestawu Detroit: Become Human - premiera będzie mieć miejsce jeszcze w tym roku. Gra wyceniona została na 140 złotych, ale również tutaj obowiązuje specjalna ofera, umożliwiająca zdobycie za stówkę tego tytułu. Gry, która swoją drogą zgarnęła 5/5 w recenzji Asi. Jak więc widać, również przygody plastikowych ludzików mogą być wciągające.

Jako człowiek nieobeznany do tej pory z twórczością Davida Cage powiem szczerze, że chyba z tego zestawu skuszę się na Heavy Rain. Zawsze chciałem, a nigdy nie skusiłem się na zakup platformy Sony. No i w momencie kiedy się ukazało, mam wrażenie, że jej autora śmialiśmy się jeszcze jakoś 2 razy rzadziej...

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)