Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Poznaliśmy datę premiery nowego dodatku do Pillars of Eternity II

Strona głównaPoznaliśmy datę premiery nowego dodatku do Pillars of Eternity II
13.07.2018 13:20
Poznaliśmy datę premiery nowego dodatku do Pillars of Eternity IIPoznaliśmy datę premiery nowego dodatku do Pillars of Eternity II
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDyURgli

Region, który odwiedzimy, zdaje się zaprzeczać globalnemu ociepleniu.

bDyURgkB

Dominik z pewnością nie może się już doczekać zapowiedzianego właśnie DLC do Pillars of Eternity II. W swojej recenzji mocno chwalił produkcję Obsidianu i nie był w zachwytach osamotniony - gra osiągnęła wynik 88 na metacritic. Przede wszystkim premiera Beast of Winter będzie miała miejsce już 2 sierpnia. Trochę później, niż pierwotnie planowano, bo w rozpisce dodatków widniał początkowo lipiec. Być może sprawi to, że pozostałe dwa, zaplanowane na wrzesień i listopad dodatki także nieco przesuną się w czasie.

Podczas zabawy odwiedzimy wyspę zamieszkaną przez wyznawców Rymrganda. Przygoda przeniesie się na mroźne południe tytułowych wysp Deadfire. Jest to bóg zdecydowanie kojarzący się z rzeczami ostatecznymi pokroju śmierć czy głód. Oczywiście temat nie zostanie potraktowany śmiertelnie poważnie, aczkolwiek twórcy zapowiadają, że w grze czeka nas nie tylko czarny humor, ale też odrobina refleksji.

bDyURgkD

Podczas zabawy powalczymy z ognistymi bestiami pochodzącymi z innego wymiaru. Skoro natomiast o ognistych bestiach mowa, nie może oczywiście zabraknąć w ich gronie klasyki w postaci smoka. Przygoda będzie niezależna od głównej fabuły, nie wiemy jednak jeszcze, czy na start będzie wymagane posiadanie rozwiniętych postaci. Rozszerzenie wchodzić ma w skład kosztującego 90 zł Season Passa, nie wiadomo jednak na razie, ile będą kosztować rozszerzenia kupowane pojedynczo. O dalszych planach developerów przeczytacie tutaj.

Krzysztof Kempski

bDyURglz