Poznaliśmy datę premiery nowego dodatku do Pillars of Eternity II

Strona głównaPoznaliśmy datę premiery nowego dodatku do Pillars of Eternity II
13.07.2018 13:20
Poznaliśmy datę premiery nowego dodatku do Pillars of Eternity II
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Region, który odwiedzimy, zdaje się zaprzeczać globalnemu ociepleniu.

Dominik z pewnością nie może się już doczekać zapowiedzianego właśnie DLC do Pillars of Eternity II. W swojej recenzji mocno chwalił produkcję Obsidianu i nie był w zachwytach osamotniony - gra osiągnęła wynik 88 na metacritic. Przede wszystkim premiera Beast of Winter będzie miała miejsce już 2 sierpnia. Trochę później, niż pierwotnie planowano, bo w rozpisce dodatków widniał początkowo lipiec. Być może sprawi to, że pozostałe dwa, zaplanowane na wrzesień i listopad dodatki także nieco przesuną się w czasie.

Pillars of Eternity II: Deadfire - Beast of Winter Teaser

Podczas zabawy odwiedzimy wyspę zamieszkaną przez wyznawców Rymrganda. Przygoda przeniesie się na mroźne południe tytułowych wysp Deadfire. Jest to bóg zdecydowanie kojarzący się z rzeczami ostatecznymi pokroju śmierć czy głód. Oczywiście temat nie zostanie potraktowany śmiertelnie poważnie, aczkolwiek twórcy zapowiadają, że w grze czeka nas nie tylko czarny humor, ale też odrobina refleksji.

Podczas zabawy powalczymy z ognistymi bestiami pochodzącymi z innego wymiaru. Skoro natomiast o ognistych bestiach mowa, nie może oczywiście zabraknąć w ich gronie klasyki w postaci smoka. Przygoda będzie niezależna od głównej fabuły, nie wiemy jednak jeszcze, czy na start będzie wymagane posiadanie rozwiniętych postaci. Rozszerzenie wchodzić ma w skład kosztującego 90 zł Season Passa, nie wiadomo jednak na razie, ile będą kosztować rozszerzenia kupowane pojedynczo. O dalszych planach developerów przeczytacie tutaj.

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)