Poznajcie PolyTube, czyli naszą propozycję dla twórców wideo o grach

Poznajcie PolyTube, czyli naszą propozycję dla twórców wideo o grach

Poznajcie PolyTube, czyli naszą propozycję dla twórców wideo o grach
Paweł Olszewski
18.10.2016 11:02, aktualizacja: 04.02.2019 21:32

Robisz wideo o grach na YouTube? To dobrze się składa.

Kto zagląda do nas regularnie może pamiętać, jak informując o powrocie blogów pisałem: "Dla twórców wideo wkrótce będziemy mieć ciekawą ofertę, warto więc już teraz założyć sobie bloga, aby być gotowym na kolejne nowości". Nie wiem jak wy, ale my właśnie jesteśmy gotowi. Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów, niespełna minutowe wideo powie więc już zupełnie wszystko? Spróbujmy!

PolyTube - Polygamia powered by iFree Network

PolyTube to wspólna inicjatywa Polygamii i iFree Network, działającego na YouTube MCN-u. Dla niewtajemniczonych w meandry YouTube'a, MCN (Multi-Channel Network) to sieć partnerska zrzeszająca twórców wideo. Po co? Aby pośredniczyć między nimi a ludźmi z obsługi YouTube'a, pomagać zarabiać pieniądze na autorskich materiałach, rozwiązywać ewentualne problemy czy wspierać w rozwijaniu i optymalizacji kanału. Zrzeszający youtuberów MCN to też dobry łącznik między twórcami wideo, a potencjalnymi reklamodawcami. W meandrach sieci dużo jest naprawdę wartościowych kanałów, które jeszcze nie są powszechnie znane. Chcemy to zmienić.

Sieć iFree gwarantuje szybkie, sprawne i transparentne rozliczanie się z zarobionych na YouTube pieniędzy, nawet codzienne wypłaty na konto bankowe lub PayPal bez czekania na raporty, pomoc w optymalizacji kanału i program partnerski, w którym można zarabiać na rekomendowanych przez siebie kanałach. Gdzie w tym wszystkim miejsce dla Polygamii? W promocji na naszych łamach wartościowych treści wideo od zrzeszonych w PolyTube twórców. I właśnie tutaj warto przypomnieć o blogach.

Cyklicznie wyciągamy na stronę główną wpisy naszych czytelników. Teraz będziemy robić to także z notkami posiadającymi zaembedowane playery YouTube zrzeszonych w PolyTube twórców. Linkowanie do kanału na naszej stronie głównej, w wybranych artykułach czy mediach społecznościowych ma szansę dać twórcom wideo nowych widzów. Czytelnicy Polygamii będą mieli natomiast okazję do zapoznania się z ciekawymi materiałami, na które najprawdopodobniej sami by nie trafili. Nie pochodzącymi z redakcji, ale z redakcyjną gwarancją jakości. Bo czy znaliście na przykład Pana Kubakę? To jeden ze współpracujących z nami twórców wideo. Możecie obejrzeć jego relację z Warsaw Games Week i inne materiały na kanale. Kolejnych twórców i ich materiały będziemy publikować na dedykowanym inicjatywie fanpage'u.

Miałem nosa do tej imprezy! - Relacja z Warsaw Games Week 2016

Szczegóły i FAQ PolyTube'a znajdziecie na dedykowanej stronie internetowej - polytube.polygamia.pl. Dostępny jest też dedykowany fanpage, na którym będziemy publikować linki do filmów zrzeszonych z nami twórców wideo. W tym miejscu pisałem natomiast o co chodzi z blogami jak się za nie zabrać.

[fbpost url="post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FPolyTubePoweredByiFree%2Fposts%2F1047739541991083&width=500" width="500" height="481"]

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)