Powstanie serial na podstawie Brothers in Arms

Powstanie serial na podstawie Brothers in Arms
Bartosz Witoszka

28.04.2020 13:27, aktual.: 28.04.2020 16:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jednym z głównych producentów zostanie prezes Gearboksa, Randy Pitchford.

Filmowe adaptacje gier nie cieszą się zbytnią popularnością, ale mimo kolejnych przeciętniaków, jak World of Warcraft czy Assassin’s Creed kolejni wydawcy i deweloperzy widzieli swoje marki na małym lub dużym ekranie. Na “Uncharted: The Movie” przyjdzie nam co prawda jeszcze trochę poczekać, ale na horyzoncie majaczy już serial animowany na podstawie Hello Neighbor.

Obraz

Podejrzewam (bo na razie brak konkretów), że w samym serialu dostaniemy po prostu wojenną historię w stylu tej znanej chociażby z Kompani Braci, na co chyba nie powinniśmy narzekać. Dawno już nie było tego typu widowiska, więc tym bardziej warto będzie rzucić okiem.

Obraz

Obsada aktorska nie jest jeszcze znana, ale Randy Pitchford, jeden z głównych producentów serialu, będzie chciał postawić na mało znane nazwiska. Oprócz Pitchforda pieczę nad serialem będzie również pełnił Scott Rosenbaum (showrunner), który podkreśla, że historia, którą będą chcieli poruszyć, nie doczekała się jeszcze ekranizacji:  Na razie brak szczegółów odnośnie tego, kiedy i gdzie serial będzie dostępny, a ze względu na koronawirusa prace i tak zostaną opóźnione, ale sam pomysł jest jak najbardziej ciekawy. To, jak wypadnie jego realizacja jest zupełnie inną kwestią.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)