Powstała strona z grami zweryfikowanymi na Steam Deck. Stworzyła ją jedna osoba

Powstała strona z grami zweryfikowanymi na Steam Deck. Stworzyła ją jedna osoba

Steam Deck
Steam Deck
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Valve
04.02.2022 21:33

Steam Deck to przenośne urządzenie umożliwiające granie w pecetowe produkcje. Niewielkich rozmiarów sprzęt sprawdzi w podróży oraz w wielu innych sytuacjach, gdzie ciężko jest sięgnąć po naszego laptopa.

Oficjalna premiera rozpocznie się 25 lutego, kiedy to rozesłane zostaną maile do wszystkich tych, którzy zarezerwowali wcześniej produkt. Czas na elektroniczne potwierdzenie rezerwacji będzie wynosił 72 godziny, po czym pierwsze egzemplarze trafią do szczęśliwców.

Wprowadzenie do obiegu nowego urządzenia to ambitne i niezwykle skomplikowane przedsięwzięcie. Najważniejszą kwestią jest dopilnowanie tego, aby jak najwięcej gier ze Steama działało prawidłowo na Steam Deck. W tym celu wprowadzono system weryfikacji; ocenia on produkcje pod względem kompatybilności z nowym urządzeniem.

Brzmi na skomplikowane? Być może, ale z ratunkiem przybywają niezawodni internauci. Jeden z użytkowników (AveryCafe) stworzył stronę internetową, która ułatwi ten proces. Steam Deck Verified, bo o tym narzędziu mowa, pobiera dane bezpośrednio od Steam. Jednym słowem – mamy wszystko, czego potrzeba, w jednym miejscu.

Wpisując nazwę gry dostajemy w odpowiedzi kluczowe informacje, czy i jak dany tytuł będzie sprawował się na Steam Deck.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)