Steam Deck z ostateczną datą premiery - to już bardzo niedługo!

Steam Deck z ostateczną datą premiery - to już bardzo niedługo!

Steam Deck
Steam Deck
26.01.2022 19:26

Jeżeli mieliście wątpliwości, czy firmie uda się dotrzymać obiecanego terminu, to Valve ostatecznie je rozwiewa.

"Steam Deck – zaczynamy już 25 lutego" - zatytułowany jest wpis na oficjalnej stronie Steama. Tym samym Valve ostatecznie potwierdza i precyzuje wcześniejsze zapowiedzi, według których przenośny pecet firmy trafić miał do sprzedaży przed końcem przyszłego miesiąca.

"Premiera" oznacza w tym przypadku rozpoczęcie rozsyłania wezwań do potwierdzenia zamówień. Wysyłka rozpocznie się zaś trzy dni później - 28 lutego. Jak tłumaczy Valve:

25 lutego prześlemy pierwszą partię e-maili z zaproszeniem do potwierdzenia zamówień do posiadaczy rezerwacji. Klienci będą mieli 3 dni (72 godziny) od czasu otrzymania wspomnianego e-maila na dokonanie zakupu. W przeciwnym wypadku ich rezerwacja zostanie przekazana kolejnej osobie w kolejce. Pierwsze egzemplarze prześlemy już 28 lutego. Planujemy wysyłać nową partię e-maili z zaproszeniami co tydzień.

Jednocześnie firma informuje, że już niebawem rozpocznie rozsyłanie egzemplarzy przeznaczonych dla przedstawicieli prasy. Dzięki temu premierze urządzenia towarzyszyć mają rzetelne recenzje i reakcje. 

Zakaz publikowania recenzji Steam Decka zostanie zniesiony 25 lutego, ale miejcie oczy szeroko otwarte, bowiem niektóre materiały przedpremierowe i relacje pierwszych wrażeń mogą pojawić się wcześniej.

Można również przeczytać w poście.

Tak że dzieje się. Nadchodzi. Steam Deck naprawdę zacznie już za miesiąc trafiać do pierwszych graczy. Oby był wart oczekiwania!

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)