Steam Deck z ostateczną datą premiery - to już bardzo niedługo!

Steam Deck
Steam Deck

26.01.2022 19:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli mieliście wątpliwości, czy firmie uda się dotrzymać obiecanego terminu, to Valve ostatecznie je rozwiewa.

"Steam Deck – zaczynamy już 25 lutego" - zatytułowany jest wpis na oficjalnej stronie Steama. Tym samym Valve ostatecznie potwierdza i precyzuje wcześniejsze zapowiedzi, według których przenośny pecet firmy trafić miał do sprzedaży przed końcem przyszłego miesiąca.

"Premiera" oznacza w tym przypadku rozpoczęcie rozsyłania wezwań do potwierdzenia zamówień. Wysyłka rozpocznie się zaś trzy dni później - 28 lutego. Jak tłumaczy Valve:

25 lutego prześlemy pierwszą partię e-maili z zaproszeniem do potwierdzenia zamówień do posiadaczy rezerwacji. Klienci będą mieli 3 dni (72 godziny) od czasu otrzymania wspomnianego e-maila na dokonanie zakupu. W przeciwnym wypadku ich rezerwacja zostanie przekazana kolejnej osobie w kolejce. Pierwsze egzemplarze prześlemy już 28 lutego. Planujemy wysyłać nową partię e-maili z zaproszeniami co tydzień.

Jednocześnie firma informuje, że już niebawem rozpocznie rozsyłanie egzemplarzy przeznaczonych dla przedstawicieli prasy. Dzięki temu premierze urządzenia towarzyszyć mają rzetelne recenzje i reakcje. 

Zakaz publikowania recenzji Steam Decka zostanie zniesiony 25 lutego, ale miejcie oczy szeroko otwarte, bowiem niektóre materiały przedpremierowe i relacje pierwszych wrażeń mogą pojawić się wcześniej.

Można również przeczytać w poście.

Tak że dzieje się. Nadchodzi. Steam Deck naprawdę zacznie już za miesiąc trafiać do pierwszych graczy. Oby był wart oczekiwania!

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)