Powrót i reaktywacja bloga

Strona głównaPowrót i reaktywacja bloga
09.07.2019 21:20
Powrót i reaktywacja bloga
bDTwfQNy

Cześć wszystkim!

bDTwfQMR

Z serwisem Polygamia jako użytkownik jestem związany od 2009 roku i mimo tego, że nigdy nie udzielałem się aktywnie na forum czy w komentarzach pod postami, to zawsze ceniłem sobie sposób pisania i rzetelność redaktorów tego serwisu. Przez kilka lat zajmowałem się również swoim kanałem YouTube (publicystyka), a dzięki umieszczeniu kilku moich materiałów na głównej stronie Polygamii udało mi się dotrzeć to troszkę większej publiczności za co serdecznie dziękuje redaktorom serwisu.

Ponad rok temu podjąłem jednak decyzję o zawieszeniu kanału (głównie z braku czasu) i od tamtej pory nadrabiam "growe" zaległości i szczerzę przyznam, że zacząłem znowu czerpać radość z samego grania dla siebie, a nie dla materiałów, które mam zamiar przygotować. Należę jednak do ludzi, którzy lubią rozmawiać o swojej pasji i po pewnym czasie zaczęło mi trochę tego kontaktu z innymi graczami/widzami brakować.

Tak zrodził się pomysł na prowadzenie własne bloga o grach właśnie tutaj na Polygamii, dlatego zdecydowałem się usunąć wcześniejsze materiały i zacząć całkowicie od zera. Nie mam żadnych oczekiwań oraz celów. Chcę po prostu pisać o tym co lubię, a może przy okazji kogoś to zainteresuje i będzie chciał wymienić się ze mną swoją opinią na dany temat. Jest to również pewna forma nauki lub samodoskonalenia się, bo do najlepszych pisarzy nigdy nie należałem, a regularna praktyka powinna mi w tym trochę pomóc.

bDTwfQMT

No dobrze, ale mniej więcej jakiego typu wpisy będą pojawiały się na blogu?

  • Przede wszystkim będę pisał o grach cRPG, ale znajdą się również klasyczne przygodówki point'n'click czy skradanki
  • "Co jest grane?" - cykl o tym w co w danym momencie/tygodniu/miesiącu gram lub skończyłem grać (czas gry i kilka zdań o danym tytule - co fajne, a co bleh 🙂 )
  • Recenzje/Zapowiedzi/Wrażenia
  • "Off-line" - głównie o komiksach
  • Analiza gier - cykl skupiający się na analizowaniu danego tytułu bądź konkretnego elementu gier/gry ogólnie - np. " Osiągnięcia w grach - dlaczego Into the Breach robi to lepiej niż inne tytuły" itp.
  • Filmy/Seriale - szeroko pojęta fantastyka, kino lat 80-tych i 90-tych, moje ulubione tytuły i "krapiszcza" niegodne uwagi :D

Nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie zaprosić Was do odwiedzania bloga, śledzenia mojej aktywności i brania udziału we wspólnej dyskusji. Do następnego razu!

Pozdrawiam,

Maciek Kubiszewski

Udostępnij:
bDTwfQNP