Potwór nie konsola. Zobaczcie największe Nintendo Switch na świecie

Waży 30 kilogramów, ma ponad 170 centymetrów szerokości, prawie 80 wysokości, jest zrobiony z drewna i można na nim grać w Mario Kart 8. Oto największe Nintendo Switch na świecie.

Największe Nintendo Switch na świecie
Największe Nintendo Switch na świecie

Gdy my, wraz z całym światem czekamy na Nintendo Switch Pro, niejaki Michael Pick, youtuber i majsterkowicz w jednym, postanowił zbudować nową konsolę od Big N od podstaw. Powód? Na filmiku tłumaczy, że pstryczka łatwo zgubić. Jego wersji zgubić nie sposób.

Cała konstrukcja wykonana jest z drewna, ma w pełni funkcjonalne przyciski (te zostały wydrukowane drukarką 3D) - choć z racji gabarytów raczej bezużyteczne - oraz sporych rozmiarów wyświetlacz 4K UHDTV. Szczególnie imponujące są gigantyczne joy-cony, w których ukryte są regularne joy-cony Nintendo, ale zostały przez twórcę odpowiednio zmodyfikowane. Jako, że sama konsola została umieszczona w konstrukcji raczej na stałe, gigantyczny Switch obsługuje wyłącznie "Mario Kart 8 Deluxe".

Michael Pick nie zachował gigantycznego Nintendo Switcha dla siebie. Sprzęt trafił do dziecięcego szpitala Saint Judes w USA. Jeżeli macie natomiast ochotę zbudować tego potwora do własnego użytku, twórca tłumaczy i pokazuje proces. Wystarczy odrobina materiałów, narzędzi i zdolności.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.