Populacja samolotów w Microsoft Flight Simulator zwiększa się. F‑15 lądują w grze

Odrzutowce F-15 potrafią latać z prędkością przekraczającą 2,5 macha. Nie wiadomo jeszcze czy w "Microsoft Flight Simulator" również rozwiniemy taką szybkość, ale za ich sterami zasiądziemy na pewno.

Microsoft Flight Simulator
Microsoft Flight Simulator
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl

Microsoft pochwalił się w grudniu, że po "Flight Simulator" sięgnęło już 2 miliony graczy. Jak na tak wymagający tytuł, mówimy o naprawdę imponującym wyniku. Nic zatem dziwnego, że twórcy mają w planach kolejne aktualizację.

Studio DC Design pracuje nad rozszerzeniem do gry, które powinno zainteresować miłośników militariów. W "Microsoft Flight Simulator" ma się bowiem pojawić możliwość pilotowania odrzutowców F-15.

Premiera dodatku planowana jest jeszcze w tym miesiącu i będzie kosztował ok. 50 zł. W zamian otrzymamy cztery modele odrzutowców F-15: C, D, E oraz I. Co ciekawe, w rzeczywistości takie samoloty mogą osiągać zawrotne prędkości 2,5 machów. Nie wiadomo jednak czy wirtualnym pilotom dane będzie rozwijać takie szybkości. W grze zablokowana jest możliwość latania z prędkością wyższą niż 1 mach.

Warto przy okazji przypomnieć liczby, którymi twórcy chwalili się pod koniec 2020 r. Z wyliczeń Microsfotu wynika, że gracze wykonali ponad 50 mln lotów, przemierzając w ten sposób 3,5 mld mil., a najpopularniejszą lokalizacją był Nowy Jork.

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (1)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.