PolyTube #8, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube

PolyTube #8, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube

PolyTube #8, czyli najciekawsze materiały tygodnia z zaprzyjaźnionych z nami kanałów YouTube
Paweł Olszewski
11.12.2016 11:33

Jak zwykle dużo gier i chyba pierwszy raz trochę sprzętu.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

PolyTube - Polygamia powered by iFree Network

ShadorVD to nowy gracz naszej społeczności. Wita się z wami swoim materiałem z Tyranny. Naszą recenzję gry znajdziecie natomiast tutaj.

Tyranny PL - 16 - Atak na Cytadelę - gameplay pl

Gier z rzutem izometrycznym ciąg dalszy. Lutel, jeszcze przed premierą, grał w Shadow Tactics. W tym miejscu sprawdzicie nasze wrażenia z pełnej wersji.

Shadow Tactics PL - #1 Zamek Osaka

W leadzie była mowa o sprzęcie. Chodziło o Steam Link, który jak mówi Mobileman, ma działać z padem od PS4. Zupełnie umknęła nam ta informacja.

Pamiętacie jak przyglądaliśmy się magazynowi Retro od redakcji CD-Action? MiqT WOT [PL] przygotował podobny rzut okiem, tyle że w formie wideo, na kolejny już numer czasopisma tego samego wydawnictwa od World of Tanks.

W PRAKTYCE #38 | Świat Czołgów [World of Tanks PL]

A na koniec pOwP, czyli trzeci debiutant z tego tygodnia. Na poniższym wideo rozpoczyna swoją przygodę z Gwintem.

Gwint Wiedźmińska Gra Karciana - Początek #1

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)