Polski dubbing do God of War Ragnarok już wkrótce. Jest komunikat Sony

Polski dubbing do God of War Ragnarok już wkrótce. Jest komunikat Sony

God of War Ragnarok
God of War Ragnarok
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.11.2022 11:23

Sony szybko stara się naprawić błąd, który popełniono na premierę God of War Ragnarok. Już wkrótce wszyscy będą mogli zagrać w grę z polskim dubbingiem.

Premiera God of War Ragnarok nie obyła się bez problemów. Przypominamy, że gracze, którzy kupili grę w pudełku, liczący, że usłyszą grę z polskim dubbingiem, musieli obejść się smakiem. Można mówić "co za problem, można grać z napisami". Jednak nie zmienia to faktu, że pudełkowa wersja gry była niezgodna z opisem produktu i nie należy usprawiedliwiać w żaden sposób wpadki Sony.

Firma oczywiście jak najszybciej chce naprawić błąd i dlatego jest już dostępny patch 2.01, który pozwoli pobrać polski dubbing, ale tylko na PlayStation 5. Osoby, które grają na PS4 będą musiały jeszcze kilka dni poczekać na aktualizację. Przypominamy, że problem nie dotyczy cyfrowej wersji, w której od dnia premiery dostępny był polski dubbing.

Jeżeli liczyliście na to, że zagracie w grę z polskim dubbingiem to prawdopodobnie warto chwilę poczekać na aktualizację. Jak wynika z większości recenzji, które pojawiły się w sieci - tytuł jest tego wart. Zresztą fani serii raczej się tego spodziewali, co doskonale oddał Paweł Hekman w swojej recenzji: "Jak mówi stare piłkarskie porzekadło: zwycięskiego składu się nie zmienia. I dokładnie tą drogą poszło Sony Santa Monica przy okazji God of War Ragnarok."

Klaudia Stawska, współpracownik Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)