God of War Ragnarok bez polskiego dubbingu. Jest oficjalny komunikat Sony

God of War Ragnarok
God of War Ragnarok
Źródło zdjęć: © Santa Monica Studio

10.11.2022 09:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premiera God of War Ragnarok za nami, ale nie zabrakło problemów. Część polskich graczy mierzy się z olbrzymim problemem, jakim jest brak polskiego dubbingu. Dotyczy to wersji pudełkowej nowego God of War Ragnarok.

Wczoraj, 9 listopada, miała miejsce światowa premiera God of War Ragnarok. Santa Monica Studio dostarcza na rynek produkcję niezwykle solidną, a recenzje podpowiadają, że mamy do czynienia z pretendentem do tytułu gry roku 2022. Jednak nie wszyscy mogą podzielać ten entuzjazm. Część polskich graczy mierzy się z olbrzymim problemem.

Okazuje się, że pudełkowe wydania God of War Ragnarok na PlayStation 4 oraz PlayStation 5 nie mają polskiego dubbingu, a polskojęzyczni gracze muszą zadowolić się jedynie napisami w naszym rodzimym języku. Problem nie dotyczy natomiast cyfrowej wersji God of War Ragnarok.

To jest problem dość sporego kalibru; Sony publikuje oficjalny komunikat w tej sprawie. Jego treść znajdziemy poniżej.

Sony Interactive Entertainment przyznaje, że standardowa fizyczna edycja God of War Ragnarok zawiera informację o dostępności gry w polskiej wersji językowej. Produkt jest w pełni grywalny z polskimi napisami, menu oraz interfejsem, choć polska wersja dźwiękowa nie jest w tej chwili dostępna.

Pracujemy nad szybkim rozwiązaniem tej sytuacji. O dalszych krokach będziemy informować na bieżąco.

PlayStation LogoPlayStation Polska

Tak więc sprawa jest rozwojowa. Pozostaje mieć nadzieję, że Sony szybko i sprawnie upora się z tym problemem. Będziemy informować o nowych doniesieniach w tej sprawie.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)