God of War Ragnarok bez polskiego dubbingu. Jest oficjalny komunikat Sony

God of War Ragnarok bez polskiego dubbingu. Jest oficjalny komunikat Sony10.11.2022 09:59
God of War Ragnarok
God of War Ragnarok
Źródło zdjęć: © Santa Monica Studio

Premiera God of War Ragnarok za nami, ale nie zabrakło problemów. Część polskich graczy mierzy się z olbrzymim problemem, jakim jest brak polskiego dubbingu. Dotyczy to wersji pudełkowej nowego God of War Ragnarok.

Wczoraj, 9 listopada, miała miejsce światowa premiera God of War Ragnarok. Santa Monica Studio dostarcza na rynek produkcję niezwykle solidną, a recenzje podpowiadają, że mamy do czynienia z pretendentem do tytułu gry roku 2022. Jednak nie wszyscy mogą podzielać ten entuzjazm. Część polskich graczy mierzy się z olbrzymim problemem.

Okazuje się, że pudełkowe wydania God of War Ragnarok na PlayStation 4 oraz PlayStation 5 nie mają polskiego dubbingu, a polskojęzyczni gracze muszą zadowolić się jedynie napisami w naszym rodzimym języku. Problem nie dotyczy natomiast cyfrowej wersji God of War Ragnarok.

To jest problem dość sporego kalibru; Sony publikuje oficjalny komunikat w tej sprawie. Jego treść znajdziemy poniżej.

PlayStation Logo

Sony Interactive Entertainment przyznaje, że standardowa fizyczna edycja God of War Ragnarok zawiera informację o dostępności gry w polskiej wersji językowej. Produkt jest w pełni grywalny z polskimi napisami, menu oraz interfejsem, choć polska wersja dźwiękowa nie jest w tej chwili dostępna.

Pracujemy nad szybkim rozwiązaniem tej sytuacji. O dalszych krokach będziemy informować na bieżąco.

PlayStation Polska

Tak więc sprawa jest rozwojowa. Pozostaje mieć nadzieję, że Sony szybko i sprawnie upora się z tym problemem. Będziemy informować o nowych doniesieniach w tej sprawie.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)