Polacy grają, więc mBank przygotował gamingową kartę płatniczą. Nie, nie świeci, ale i tak może się podobać

Strona głównaPolacy grają, więc mBank przygotował gamingową kartę płatniczą. Nie, nie świeci, ale i tak może się podobać
17.04.2021 15:53
Nowa karta od mBanku
Nowa karta od mBanku
Źródło zdjęć: © YouTube
bDZjlCCu

A to dlatego, że nie ma klasycznego, stereotypowego growego wzoru, tylko pracę szanowanego grafika. Gamingowa oferta to jednak nie tylko ładne wzorki, ale też specjalna oferta.

bDZjlCBN

Zakładający rachunek w mBanku gracze mogą uzyskać darmową roczną subskrypcję G2A Plus i dodatkowe 100 zł zwrotu na konto - czytamy na stronie mBanku. 

Niestety, jest pewien haczyk. W ten sposób mBank chce przyciągnąć tych, którzy konta jeszcze nie mają. Jeśli ktoś jednak zdecyduje się do 30 czerwca otworzyć rachunek w mBanku, wystarczy, że w pierwszym miesiącu wykona min. 5 transakcji kartą i min. 1 transakcję kodem BLIK. Dzięki temu "mBank przygotuje mOkazję dającą dostęp do darmowej subskrypcji G2A Plus na rok".

Aby otrzymać zwrot 100 zł na rachunek, wystarczy w kolejnym miesiącu znowu zapłacić kartą min. 5 razy i przeprowadzić przynajmniej jedną transakcję BLIK

mBank

bDZjlCBP

Klienci zakładający rachunek mogą również wybrać jedną z dwóch kart z gamingowym wizerunkiem, zaprojektowanym przez znanego łódzkiego artystę Gouda Works. Póki co nie wiadomo, czy karty będą mogli wyrobić również ci, którzy konto w mBanku już mają:

350875416821045858
350875416821111394

Zainteresowanie mBanku gamingiem nie dziwi. Z opublikowanych na początku roku badań wynika, że gracze to w Polsce ponad 18 mln ludzi. Wiek graczy i graczek sięga od lat 15 do 65. Chętnych do wydawania pieniędzy więc nie brakuje. 

bDZjlCCL