Pokaz umiejętności Supermana w Unreal Engine 5. Robi wrażenie

Strona głównaPokaz umiejętności Supermana w Unreal Engine 5. Robi wrażenie
11.04.2022 11:47
Unreal Engine 5
Unreal Engine 5
Źródło zdjęć: © YouTube | Epic Games

Za nami oficjalna premiera Unreal Engine 5. Najnowsze narzędzie stworzone przez Epic Games przyciąga kolejnych twórców, którzy chcą realizować swoje projekty właśnie przy użyciu tego silnika. Na uwagę zasługuje dzieło niezależnego dewelopera.

Z Unreal Engine 5 korzystają większe zespoły, jak i samotni twórcy. W zasadzie każdy z nas może rozpocząć przygodę z tym silnikiem, ponieważ korzystanie z niego jest darmowe, a twórcy przygotowali gotowe zestawy, dzięki którym oswoimy się z tym narzędziem.


Internauta o pseudonimie volod podzielił się na łamach mediów społecznościowych swoim projektem. Korzystając z pakietu Matrix Awakens, stworzył on planszę, która jest doskonałym miejscem dla bohatera dysponującego mocami Supermana. 3 nagrania pokazują, jak można kreatywnie wykorzystać ten silnik.

Twórca zasila szeregi studia Amber, jednak jego dzieło nie jest związane z rumuńskim zespołem. Jest to projekt hobbystyczny, który jednak może w przyszłości nabrać większego rozmachu, bowiem materiał cieszy się sporym zainteresowaniem i pozytywnym odzewem. volod zamierza rozwijać swoje demo, by dostarczyć graczom pełną grę, w której wcielimy się w bohatera o mocach Supermana.

Nadchodzący projekt, rzecz jasna, nie będzie nawiązywać bezpośrednio do marki Supermana. Kłaniają się kwestie licencyjne. Pozytywny odbiór może jednak świadczyć o tym, że istnieje spore zapotrzebowanie na tego typu grę. Zwłaszcza, jeśli w pełni wykorzysta się możliwości, jakie oferuje najnowszy Unreal Engine 5.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)