Podobno Borderlands 2 ma dostać nowe DLC będące wprowadzeniem do "trójki"

Podobno Borderlands 2 ma dostać nowe DLC będące wprowadzeniem do "trójki"

Podobno Borderlands 2 ma dostać nowe DLC będące wprowadzeniem do "trójki"
Krzysztof Kempski
29.05.2019 13:20

Jeżeli jednak naprawdę istnieje, na razie trzymane jest w tajemnicy.

Rewelacją w tej sprawie podzielił się portal PlayStation Lifestyle, który miał z anonimowych źródeł dowiedzieć się o planach Gearboksa. Podobno studio pracuje obecnie nie tylko nad zaplanowanym na wrzesień Borderlands 3, ale także nieujawnionym jeszcze, dodatkowym DLC do Borderlands 2. Rozszerzenie zatytułowane Commander Lilith and the Fight for Sanctuary stanowić ma wstęp fabularny do trójki.

Do doniesień nie odniósł się jeszcze sam Gearbox. Zdaniem portalu dodatek może zadebiutować niedługo po zapowiedzi, która ma odbyć się na targach E3 (okolice 10 czerwca). To całkiem możliwy scenariusz - zeszłoroczne targi przyniosły przecież niespodzianki w postaci Preya: Mooncrash (na temat którego też pojawiały się przecieki) oraz Unravel Two, którego debiut w czasie targów udało się utrzymać w tajemnicy.

325371531968721522

Zdaniem portalu scenariusz opowie nam o kulcie Children of the Vault i wytłumaczy genezę statku Sanctuary 3, który stanowić będzie w Borderlands 3 bazę wypadową do podróży międzyplanetarnych. Poznamy też wcześniejsze losy jego załogi. W dodatku mają pojawić się w pewnej roli ważne postaci z trójki, a także poprzednich odsłon cyklu. Na razie to niestety tylko plotki - ale brzmią całkiem wiarygodnie. Na ich potwierdzenie trzeba będzie poczekać zapewne aż do targów. W końcu potwierdzona niespodzianka, niespodzianką być przestanie.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)