Zmien skórke
Logo Polygamii

Twórcy Preya nie ustają w publikowaniu kolejnych "przecieków". Tym razem możliwa data premiery

Bethesda przecieka, a ja nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie pokażą coś konkretnego...

Karuzela marketingu nie zatrzymuje się. Ostatnio pisaliśmy o przeciekach odnośnie dodatku do nowego Preya. Arkane Studios wciąż nie potwierdziło co prawda oficjalnie, że nad nim pracuje, ale od jakiegoś czasu podgrzewa emocje kolejnymi Tweetami prezentującymi przecieki. Wczoraj wieczorem ukazało się zdjęcie ekipy wypełnione rozmaitymi znaczkami, próbującymi zasłonić najciekawsze szczegóły.

Jakiś czas później Arkane opublikowało jeszcze drugą wersję zdjęcia, tym razem bez tych wszystkich „ozdobników”. Pierwsza fotografia była najwidoczniej tylko po to, żeby fani przypadkiem nie zgubili się, gdzie mają szukać najciekawszych informacji. Pierwszy szczegół to kalendarz z oznaczonym 10 czerwca. Ta sama data widnieje na tablicy pisakowej. Jest to chyba jednak dopiero data pokazu gry, bo tego dnia ma się odbyć konferencja Bethesdy na E3. Chociaż kto wie…

Poza tym pod inną „cenzurką” znajduje się tyfon i napis „Pytheas labs”. Fani którzy zagłębiali się dokładnie w logi i książki zbierane w podstawce, zapewne wiedzą, że chodzi tu właśnie o placówkę badawczą na księżycu. Być może bohaterem rozszerzenia okaże się Peter Coleman, jedna z ofiar incydentu na Talosie 1, na co wskazuje ukryte pod inną „cenzurką” hasło „co z Peterem”. Podobną sztuczkę zastosowano już w Dishonored: Death of the Outsider, gdzie wcielaliśmy się w jedną z postaci pobocznych z podstawki. To zaś oznaczałoby raczej prequel, wątpię bowiem, że bohater zostanie magicznie ożywiony.

Patrząc na tempo ujawniania kolejnych informacji obawiam się, że czeka nas jeszcze cała masa przecieków. Z jednej strony fajna zabawa, z drugiej apetyt rośnie w miarę jedzenia… byle więc pełna wersja nie okazała się zawodem, kiedy już się ukaże.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry