Plotka, w którą chce się wierzyć - w przyszłym roku zagramy w Battlefield: Bad Company 3

Plotka, w którą chce się wierzyć - w przyszłym roku zagramy w Battlefield: Bad Company 3
Maciej Kowalik

12.12.2017 09:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plotka, ale ze źródła, które ostatnio spisało się bez zarzutu.

Gdy odbiłem się od Battlefield 1 (to po prostu nie mój konflikt), trzymałem kciuki, by w 2018 roku Dice dało nam po prostu Battlefield 5. Współczesnego BF-a z rozwałką jakiej świat nie widział. Teraz już sam nie wiem za co trzymać kciuki.

AlmightyDaq to gość, który rok temu puścił w świat informacje o tym, że Battlefield cofnie się do czasów pierwszej wojny światowej. I trafił, choć były też inne plotki. Na przykład o odlocie serii w futurystyczne klimaty przy sequelu Battlefielda 2142.

Teraz AlmightyDaq twierdzi, że przyszłoroczny Battlefield to Battlefield: Bad Company 3. Z kampanią fabularną, której akcja toczyć będzie się pod koniec wojny w Wietnamie i na początku zimnej wojny. Gdyby ktoś się zastanawiał - wierność historii nie będzie dla autorów priorytetowa.

AlmightyDaq dodaje, że wraz z powrotem do tej podserii, wróci też charakterystyczna rozgrywka, która nie potrzebuje gigantycznych map i odgrywania wielkich bitew. Powalczymy z wykorzystaniem uzbrojenia z obu wspomnianych konfliktów. Ale system ich dostosowywania i rozwoju ma być bardziej rozbudowany niż w Battlefield 1. Tak samo z postacią i pojazdami.

Powróci Conquest, Rush i inne klasyczne tryby, ale Dice spróbuje wszyć też w nową grę jedną z fajniejszych nowinek tegorocznego Battlefielda - operacje. Pojawi się też zupełnie nowy tryb 5 na 5.

A skoro mówimy o produkcji Dice z Battle w tytule, to warto zaznaczyć, że zdaniem autora przecieku mikrotransakcje nie zepsują tej gry. Wydawca wyciągnął wnioski z zamieszania wokół Star Wars Battlefront 2. Ponoć zniknąć mogą nawet battlepacki. Ciekawe czy oznacza to powrót do poprzedniego modelu sprzedawania dodatków, z kupowaniem karnetu na nie w ciemno. Z dwojga złego...

Trzymamy kciuki czy jednak lepszy byłby jakiś inny sequel?

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)