Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Plotka: PlayStation Plus w kwietniu nie zrzuci z krzeseł, ale nikt kręcić nosem nie powinien

Strona głównaPlotka: PlayStation Plus w kwietniu nie zrzuci z krzeseł, ale nikt kręcić nosem nie powinien
31.03.2021 12:17
Plotka: PlayStation Plus w kwietniu nie zrzuci z krzeseł, ale nikt kręcić nosem nie powinien
bDSlxvOu

Obok potwierdzonego wcześniej Oddworld: Soulstorm w kwietniowym PlayStation Plus mogą znaleźć się nie aż tak intrygujące tytuły, ale mimo wszystko ciekawe. Bo z gatunku "niekoniecznie do kupienia, ale do sprawdzenia za darmo - owszem".

bDSlxvNN

Tak, tak - PlayStation Plus nie jest za darmo, gry dostaje się "w cenie abonamentu". Nie zmienia to jednak najważniejszego, że usługa jest okazją, aby zagrać w produkcje, które chciało się zobaczyć, ale bez dodatkowego wydawania pieniędzy. 

Gwoździem programu będzie jednak "Oddworld: Soulstorm". A to dlatego, że mówimy tutaj o premierze. To właśnie ten tytuł jest szykowany dla właścicieli PlayStation 5. 

Z kolei najprawdopodobniej - bo to jeszcze plotka - na PlayStation 4 zagrać będzie można w "Days Gone" oraz "Zombie Army 4: Dead War". 

bDSlxvNP

W naszej redakcji choćby ja i Paweł nie należymy do fanów "Days Gone", wcześniej na grę narzekał trochę też Adam Piechota. Przyznaję, mimo że gra mnie rozczarowała, z okazji ewentualnego dodania jej do PlayStation Plus warto ją choćby z ciekawości sprawdzić. 

Bend Studio przetrzebione. John Garvin i Jeff Ross odchodzą
Bend Studio przetrzebione. John Garvin i Jeff Ross odchodzą

Choć z drugiej strony - nie da się ukryć, że wielu już to pewnie zrobiło. Swego czasu "Days Gone" naprawdę było bardzo popularne w PlayStation Store

bDSlxvOL