[Plotka] Beta Apex Legends na urządzenia mobilne ma pojawić się pod koniec tego roku

Strona główna[Plotka] Beta Apex Legends na urządzenia mobilne ma pojawić się pod koniec tego roku
24.06.2020 13:13
[Plotka] Beta Apex Legends na urządzenia mobilne ma pojawić się pod koniec tego roku
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Andrew Wilson, szef Electronic Arts, podczas rozmowy z inwestorami zdradził, że gra Respawn Entertainment już niedługo zawita na smartfony i tablety.

bErbctMB

Choć zeszłotygodniowe EA Play nie będzie raczej ciepło wspominane i przywoływane, jako prezentacja, na której pokazano ciekawie zapowiadające się produkcję, to fani Apeksa byli bardziej niż zadowoleni. Ogłoszono bowiem kolejne wydarzenie (Zagubiony skarb), a przy okazji zapowiedziano, że battle royale od Respawn pojawi się na Steamie z pełnym crossplayem, a także zadebiutuje na Switchu.

Apex Legends Lost Treasures Collection Event Trailer

Szczegóły mamy poznać dopiero jesienią, a tymczasem część graczy ciągle czeka na informacje dotyczące Apex Legends na urządzenia mobilne, na których dostępne są dwie inne gry battle royale, czyli Fortnite i PUBG. Obie radzą tam sobie lepiej niż dobrze, a w kwietniu świat obiegła informacja, że pierwsza z nich w końcu pojawi się w Google Play.

bErbctMD

Tymczasem okazuje się, że premiera Apeksa na smartfony i tablety może nastąpić wcześniej, niż zakładano, bowiem jak zauważyło twitterowe konto o nazwie "Apex Legends Mobile Latest Leaks", Andrew Wilson, aktualny szef Electronic Arts, podczas rozmowy z inwestorami wspomina o mobilnej wersji gry Respawn, której beta miałaby się pojawić pod koniec tego roku.

Nie są to oficjalne informacje, a sam materiał to jedynie wycinek z rzekomej rozmowy (administrator konta nie udostępnił swoich źródeł), tak więc warto traktować tę informację z odpowiednim dystansem.

Skontaktowałem się z polskim oddziałem Electronic Arts, więc jeśli zdecydują się jakoś odnieść do tych nieoficjalnych doniesień, wpis na pewno zostanie zaktualizowany.

bErbctMJ

Bartek Witoszka

bErbctNz