Plotka: Animacja Mortal Kombat z premierą jeszcze w tym roku

Plotka: Animacja Mortal Kombat z premierą jeszcze w tym roku

Plotka: Animacja Mortal Kombat z premierą jeszcze w tym roku
Bartosz Witoszka
20.01.2020 16:30

Fatality (czy coś w tym stylu)!

Choć filmy na podstawie gier nie cieszą się dobrą sławą, a kolejne próby przeniesienia przygód naszych ulubieńców z ekranów monitorów na te kinowe, zazwyczaj kończą się fiaskiem, to kilka z nich zyskało sympatię graczy. Sam ciepło wspominam Residenty z Millą Jovovich, a i Assassin’s Creed nie był aż tak zły (swoją drogą, film o zabójcach w kapturach jest od jakiegoś czasu dostępny na Netfliksie).

Dużym kultem (zwłaszcza wśród czytelników Polygamii) cieszą się również filmy Mortal Kombat, a prawdziwą bombą okazała się informacja o kolejnej ekranizacji, której premiera przewidziana jest na 2021 rok. To jednak nie wszystko, co w najbliższym czasie dostaną fani jednej z najpopularniejszych bijatyk wszech czasów i nie chodzi tylko o kolejne dodatki do gry.

325325240861536882

Za realizację animacji odpowiadać będzie studio Warner Brothers Animation (cóż za zaskoczenie…), którzy mają na swoim koncie filmy z serii Lego. Reżyserią zajmie się Ethan Spaulding (autor wielu kreskówek z uniwersum DC), za scenariusz odpowiada Jeremy Adams (“Nie z tego świata”), z kolei producentami są między innymi Sam Register i Jim Krieg.

325325240861667954

A, jeszcze jedno – nad zgodnością z pierwowzorem czuwać ma Ed Boon ze studia NetherRealms, który pełni rolę kreatywnego konsultanta.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)