Plotka: 2K Games coraz odważniej przygotowuje nas na powrót Mafii

Plotka: 2K Games coraz odważniej przygotowuje nas na powrót Mafii

Plotka: 2K Games coraz odważniej przygotowuje nas na powrót Mafii
Bartosz Witoszka
12.05.2020 12:13

Po dwóch tweetach przyszła pora na rejestrację w agencjach ratingowych.

Wygląda na to, że cyberpunkowo-cd-projektowe *beep* staje się powoli normą jeśli chodzi o zapowiedzi gier, co – patrząc po reakcjach w Internecie – najwyraźniej podoba się graczom. W kwietniu Barnaba i Adam pisali o remasterze Crysisa, który został zapowiedziany dokładnie w taki sposób, a w zeszłą niedzielę, po ponad dwóch latach, ożyło twitterowe konto Mafii, na którym pojawił się bardzo wymowny wpis widoczny poniżej.

W tym samym miesiącu edycje rozszerzone drugiej i trzeciej Mafia doczekały się rejestracji w koreańskiej agencji ratingowej na konsole obecnej generacji i komputery osobiste. Łącząc to ze wspomnianym tweetem możemy być prawie pewni, że remaster/remake lub coś związanego z tą serią doczeka się prędzej czy później oficjalnej zapowiedzi.

Na dokładkę, serwis Twisted Voxel odkrył, że Mafia II doczekała się rejestracji w bazie danych brazylijskiej agencji przyznającej kategorie wiekowe, z tym że w tutaj do wspomnianych już platform dołączyła także Google Stadia. A wczoraj do tweeta "Family" dołączył też drugi, ale tym razem z tajemniczym napisem “power”.

Na razie pozostaje nam czekać na oficjalny ruch 2K Games lub kolejny przeciek, a patrząc po zaangażowaniu internetowych społeczności obstawiam to drugie.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)