Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

PlayStation 5 wraca do sklepów, ale nie dostaniemy go od ręki

Strona głównaPlayStation 5 wraca do sklepów, ale nie dostaniemy go od ręki
15.01.2021 10:21
playstation 5
playstation 5
Źródło zdjęć: © Sony
bDKeIVuK

Początek 2021 roku nie przynosi nam, niestety, informacji o zalaniu sklepów świeżymi PlayStation 5. Ale produkcja niechybnie trwa i cały czas dostarczane są nowe egzemplarze. Tylko tak jak w listopadzie i grudniu - wciąż trzeba polować.

bDKeIVud

"Limitowana pula konsol PS5 będzie dostępna jutro. Bądźcie czujnie, a my damy wam znać, kiedy pojawią się na naszej stronie" - taki komunikat podało na Twitterze Sony Rewards, czyli strona oficjalnego programu z nagrodami, jakie mogą otrzymywać posiadacze PlayStation.

Jeden tweet wiosny nie czyni. Tym bardziej, że wyraźnie podkreślono, iż liczba PS5 będzie limitowana. Jednocześnie od początku roku niewielkie partie PlayStation 5 napływają do różnych, zagranicznych sklepów. Konsole pojawiły się na początku 2021 roku m.in. w ofercie Best Buy oraz GameStopu.

bDKeIVuf

Z kolei autor obserwującego dostawy PS5 konta PS5 UK Stock donosi, że w Wielkiej Brytanii dostawa do sklepów została zaplanowana na okolice 14 stycznia. A co z Polską?

Call of Duty, FIFA i GTA królami PlayStation 4 i PlayStation 5
Call of Duty, FIFA i GTA królami PlayStation 4 i PlayStation 5

PlayStation 5 - dostępność w Polsce

Media Expert informuje klientów na Twitterze, że dostawa PlayStation 5 Digital już była i rozpoczęto wysyłkę od 12 stycznia. Natomiast standardowa wersja PS5 będzie wysyłana od 21 stycznia. Dotyczy to zapewne tych osób, które zamówiły sprzęt wcześniej.

Jak jednak wiemy, zawsze znajdą się pojedyncze egzemplarze i znów odbędzie się "polowanie" w sieci na ostatnie sztuki. Polygamia dowiedziała się również nieoficjalnie, że PS5 mają pojawić się wkrótce także w innych miejscach, w tym w Media Markcie i mniejszych sklepach z grami. Zapewne konsole dotrą także do innych, dużych sieciówek.

bDKeIVul

Czekamy cały czas moment, w którym wielkie palety wjadą do sklepów i PlayStation 5 będzie można kupić od ręki. I w sugerowanej cenie albo niższej. W tym momencie od ręki konsolę można kupić od pojedynczych handlarzy z nieraz dwukrotnym przebiciem. I to samo było w dniu premiery, gdy markety zawyżały ceny, drobne sklepy windowały je nawet do poziomu 5000 złotych.

bDKeIVvb