PlayStation 5. Konsol nie ma, ale będą nowe pady

Strona głównaPlayStation 5. Konsol nie ma, ale będą nowe pady
13.05.2021 15:55
Nowe pady DualSense do konsoli PlayStation 5
Nowe pady DualSense do konsoli PlayStation 5
bEgZOBVi

"Nocna czerń" i "kosmiczna czerwień" to kolory, na które postanowiło postawić Sony. Pady DualSense do PlayStation 5 trafią do szerokiej sprzedaży w czerwcu.

bEgZOBUB

Kupno PlayStation 5 nadal graniczy z cudem. Konsol nie ma i wszelkie znaki na niebie i ziemi mówią, że nieprędko się pojawią. A nawet jeśli jakimś cudem PS5 trafiają do sklepów, są wyprzedawane na pniu.

Jeżeli jednak planujecie zakup konsoli, możecie chcieć "uzbroić się" w peryferia wszelkiej maści. Jedną z najfajniejszych nowości w PlayStation 5 jest dodawany do każdego zestawu pad DualSense. Rozpisywaliśmy się o jego możliwościach w osobnym tekście, do którego lektury gorąco zachęcam. Nie wszystkim przypadł jednak do gustu kolor proponowany przez Sony.

Teraz Japończycy postanowili poszerzyć paletę kolorów o wspomnianą we wstępie "nocną czerń" (org. midnight black) i "kosmiczną czerwień" (org. cosmic red).

Sony zapewnia, że oba kolory będą dostępne w sklepach na całym świecie w czerwcu. Za czarny wariant trzeba będzie zapłacić 69 dolarów (ok. 260 zł), za czerwony – 5 dolarów więcej. Polskie ceny nie są jeszcze oficjalnie znane.

bEgZOBVz