PlayStation 5 debiutuje na świecie. W Japonii z przytupem

12 listopada to oficjalna data premiery PlayStation 5 na świecie. A przynajmniej jego części. Do Polski konsola zawita tydzień później. Z oczywistych względów o premierze z pompą nie mogło być mowy. Wizualnych wrażeń zabraknąć jednak nie mogło.

PlayStation 5 debiutuje na świecie. W Japonii z przytupem

12.11.2020 | aktual.: 02.03.2022 08:48

Miejsce akcji: Chiyoda, okolice Akihabara w Tokio, znanej również jako Electric Town. Precyzyjniej – świątynia Kanda. Rocznik 730 n. e. Miejsce nieprzypadkowe. Świątynia jest mekką miłośników technologii. Jej twórcy proszą tu o błogosławieństwo, które ma zapobiec wszelkim uszkodzeniom i nieszczęściom, jakie mogę je spotkać.

I właśnie to miejsce Sony wybrało, by świętować globalną premierę PlayStation 5. O wielkim wydarzeniu dla setek ludzi nie mogło być mowy, giganci postawili zatem na mapowanie 3D. Efekt? Robi wrażenie.

Nieco innego rodzaju instalacje pojawiły się też w innych zakątkach świata. Tak wyglądała w Korei.

Tak rozbłysnęło PlayStation 5 w Nowej Zelandii.

A tak nową generację Sony inaugurowało w Kalifornii.

Idąc tym tropem nasuwa się pytanie: czy za tydzień zobaczymy PlayStation 5 na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie?

Źródło artykułu:Polygamia.pl
playstation 5ps5sony
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.