PlayStation 3 jeszcze nie zapomniane. Aktualizacja 4.88 już dostępna

PlayStation 3 jeszcze nie zapomniane. Aktualizacja 4.88 już dostępna

Sony PS3
Sony PS3
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
Arkadiusz Stando
02.06.2021 16:22

Pojawiła się kolejna niespodziewana aktualizacja oprogramowania sterującego dla konsoli PlayStation 3. Wersja 4.88 nie wprowadza oczywiście żadnych rewolucyjnych nowości, ale jedynie poprawki zabezpieczeń.

Chociaż wiele wskazywało już na to, że wkrótce Sony powoli porzuca wsparcie dla konsoli PS3, to 3 grudnia 2020 roku pojawiło się nowe firmware. Pół roku później producent PlayStation wydaje kolejną aktualizację oprogramowania sterującego. Wygląda na to, że śmierć PS3 została póki co odroczona.

"Aktualizacja oprogramowania systemu PlayStation 3 jest dostępna od 1 czerwca 2021 r. Pobranie oprogramowania systemu PS3 w wersji 4.88 wymaga minimum 200 MB wolnego miejsca na dysku twardym systemu PS3 (aktualizacja za pomocą systemu) lub na wymiennym nośniku pamięci (aktualizacja za pomocą komputera)" - czytamy na blogu PlayStation.

Aktualizacja jest niezbędna, aby dalej korzystać ze wszystkich możliwości konsoli Sony PlayStation 3. Tych jest już co prawda niewiele, ale na pewno garstka ludzi jeszcze chętnie grywa w niektóre produkcje. Chociażby w tryb multiplayer Assassin's Creed 3.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)