Pixel Heaven 2013 - już można rezerwować bilety

Strona głównaPixel Heaven 2013 - już można rezerwować bilety
13.03.2013 15:34
Pixel Heaven 2013 - już można rezerwować bilety
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Szykuje się najfajniejsze wydarzenie sezonu dla fanów staroszkolnych klimatów.

bEJOQURN

Warto zarezerwować sobie czerwcowy weekend (15-16.06) na wizytę na Pixel Heaven - nostalgicznej imprezie dla fanów gier, komiksów, flipperów, demosceny i gry w kapsle. Program wciąż puchnie, a najciekawiej wygląda chyba sekcja Retro Stories - w jej ramach swoje historie, niekoniecznie z fajką w zębach i na bujanym fotelu, snuć będą m.in. Borek, Gawron, Sir Haszak, Alex, Emilus, Berger czy Raven.

Już można rezerwować karty wstępu - wcześniejsza rejestracja online uprawnia do kupna tańszej wejściówki. A gdybyś przypadkiem miał ochotę przynieść swój sprawny retrosprzęt - wejdziesz za darmo. Szczegółowe informacje na temat wejściówek prosto ze strony Pixel Heaven:

VISITOR

bEJOQURP

Uprawnia do nielimitowanego wstępu na Pixel Heaven 2013 przez dwa dni i uczestnictwa we wszystkich strefach tematycznych. Nie obejmuje udziału w Turnieju Flipper Heaven Cup (oczywiście uprawnia do grania na dostępnych flipperach w opcji free-play). Koszt w rejestracji online: 25 PLN (regularna cena: 30 PLN)

COMPETITOR

Wszystko to, co zawarte jest w opcji VISITOR oraz dodatkowo możliwość udziału w Konkursach GAME CONTEST ZONE oraz WYŚCIG POKOJU. Rejestracja do konkursów na miejscu o godzinie 11.00. Nie obejmuje udziału w Turnieju Flipper Heaven Cup (oczywiście uprawnia do grania na dostępnych flipperach w opcji free-play). Koszt: 40 PLN (wymagana rejestracja on-line)

SUPPORTER

bEJOQURV

Specjalny rodzaj karty wstępu dla tych, którzy chcą dodatkowo podkreślić swoje wsparcie dla PIXEL HEAVEN 2013:). Karta SUPPORTER uprawnia do udziału w takim samym zakresie jak COMPETITOR, a dodatkowo zawiera oficjalną koszulkę oraz specjalne podziękowania w sekcji Hall of Fame. Koszt w rejestracji online 100 PLN (cena regularna 120 PLN)

FLIPPER DUDE

Specjalna karta wstępu dla osób, które chcą wziąć udział w turnieju Flipper Heaven Cup. Poza udziałem w turnieju, opcja FLIPPER DUDE zawiera to samo, co karta wstępu VISITOR. Koszt w rejestracji online 50 PLN (cena regularna 60 PLN).

Więcej informacji na stronie organizatora.

327118458008262698
Udostępnij:
bEJOQUSL