Pierwszy dodatek do Alana Wake w lipcu

Strona głównaPierwszy dodatek do Alana Wake w lipcu
14.05.2010 19:30
Pierwszy dodatek do Alana Wake w lipcu
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami najnowsze dzieło Remedy - Alan Wake - doczeka się kilku rozszerzeń. Dziś ujawniono, kiedy możemy się spodziewać pierwszego z nich.

Twórcy poinformowali, że DLC będzie można pobrać z Xbox Live* 27 lipca. Na razie nie ujawniono żadnych szczegółów na temat zawartości, poza tym, że zostanie w nim poprawiona animacja twarzy. Dodatek ten jest darmowy dla osób, które kupiły nowy egzemplarz gry - niestety, nie dotyczy to wydania, które znajduje się w polskich sklepach. Ze względu na brak dostępu do usługi Live w naszym kraju, w pudełku z AW nie ma odpowiedniego kodu.

Uchylono także rąbka tajemnicy w kwestii struktury dodatków. Nadchodzące rozszerzenia mają rzucić nowe światło na historię z wersji podstawowej. Ponadto, jak zapewnia Oskari Hakkinen z Remedy, fabuła Alana Wake'a jest zamknięta, zaś dodatki nie kontynuują opowieści z "jedynki", lecz stanowią pomost między sezonami.

Dziś do sklepów trafił Alan Wake. Jeśli nie jesteście przekonani czy warto nabyć tę grę, zajrzyjcie do naszych recenzji - tekstowej oraz wideo. Ponadto warto obejrzeć nowy odcinek "Na kanapie", którego tematem przewodnim jest dzieło Remedy.

[via Twitter, CVG]

*Usługa Xbox LIVE nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Nie wiesz, co to oznacza? Dowiesz się tu.

Kamil Bogusiewicz

326986437289924650
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)