Pierwsze zdjęcia pada do PlayStation 5

Wygląda znajomo, prawda?

Pierwsze zdjęcia pada do PlayStation 5
Bartosz Witoszka

Już na początku października Sony zdradziło kilka szczegółów dotyczących pada do PlayStation 5. Co prawda zabrakło oficjalnej prezentacji, ale wspominano między innymi o regulowanej czułości spustów i zwiększonym “haptic feedback”, dzięki czemu użytkownik rozróżniać ma nawierzchnię po jakiej porusza się pojazd albo cios wyprowadzony konkretnym typem uzbrojenia. Oprócz tego wejście USB typu C do szybkiego ładowania akumulatora, a także bezpośrednie połączenie z chmurą, co ma wspierać usługę PlayStation Now. Dużo planów, ale do tej pory nie wiedzieliśmy jak rzeczony pad w ogóle będzie wyglądał.

Ostatnio patenty Sony zdradzają coraz więcej szczegółów dotyczących kolejnych funkcjonalności PlayStation 5 - niedawno pisałem o dodatkowych dyskach SSD, które na początku były brane za kartridże do niezapowiedzianej jeszcze przenośnej konsolki Sony. Dziś przychodzę do Was z kolejnym patentem, tym razem dotyczącym pada do PS5, który co prawda nie ma jeszcze oficjalnej nazwy, ale chyba z czystym sumieniem można założyć, że będzie to po prostu Dualshock 5. Skąd to przypuszczenie? Hmm, może dlatego, że wygląda niemal identycznie, jak Dualshock 4? Zresztą, zerknijcie na porównanie przygotowane przez użytkowników Restery.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościsonydualshock 4

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (4)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.