Piekło zamarzło! Uncharted 4 zmierza z PS4 na PC

Piekło zamarzło! Uncharted 4 zmierza z PS4 na PC

Uncharted 4
Uncharted 4
Źródło zdjęć: © PlayStation
Barnaba Siegel
27.05.2021 11:27

Jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji i perła w koronie ekskluzywnego katalogu PlayStation 4 będzie dostępna także na PC. Teraz miliony osób będą mogły przekonać się, czy to faktyczni tak duży hit, jak o nim mówią.

Seria "Uncharted" była od lat zestawem obowiązkowym dla każdego posiadacza PlayStation. Gra akcji i poszukiwaczu skarbu i przygód zachwycała i poziomem wykonania, i designem poziomów, i - w Polsce - jakością dubbingu. Każda część była lepsza od poprzedniej, a wydane na PS4 "Uncharted 4" zostało powszechnie uznane za najlepszą odsłonę gry.

Czy premiera "Uncharted 4" to już pewna rzecz? Tak. O tym Sony mówiło wprost na wewnętrznym spotkaniu swojej grupy, a grę wyróżniło w podsumowującej strategię Sony prezentacji.

Prezentacja Sony Group
Prezentacja Sony Group© Sony

To świetna sprawa, że Sony w końcu się otwiera. Na pewno ekskluzywne tytuły są fajne dla posiadaczy danego sprzętu i mają sens przez pewien okres, jako swoiste wyróżnienie. Ale odcięcie innych graczy od nie pierwszej lepszej gry, ale czegoś uznawanego za "hit 10/10", naturalnie tworzy kulturową barierę.

Za nami premiery "Horizon Zero Dawn", "Death Stranding" i świeżo co wydanego oraz bardzo ciepło przyjętego "Days Gone". No to czekamy teraz na datę premiery "Uncharted 4" na PC. I zapowiedź "God of Wara". I "Ghost of Tsushima". I "Bloodborne".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)