Path of Exile: Echoes of the Atlas. Ogromny dodatek dostępny już za kilka dni

Path of Exile: Echoes of the Atlas. Ogromny dodatek dostępny już za kilka dni08.01.2021 12:58
Path of Exile: Echoes of the Atlas
Path of Exile: Echoes of the Atlas
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

"Echoes of the Atlas" to nowy dodatek do "Path of Exile", który skupi się na końcowej fazie rozgrywki. Chociaż pierwotnie miał on się ukazać jeszcze w grudniu, to twórcy zaliczyli małe opóźnienie. Jednak wygląda na to, że warto było czekać.

"Path of Exile: Echoes of the Atlas" zapowiada się na największy dodatek do darmowej gry hack&slach i skupia się przede wszystkim na end-gamie. To oznacza, że do gry m.in. trafi nowy końcowy boss. Dodatkowo atlas map otrzyma własne, pasywne drzewka zdolności, a na graczy do zdobycia czekają nowe nagrody oraz przedmioty. 

"Path of Exile: Echoes of the Atlas" zostanie udostępnione graczom już 15 stycznia na PC oraz 20 stycznia na konsolach. Nowej zawartości jest naprawdę dużo, o czym przekonują twórcy w ponad półgodzinnym materiale, w którym wymieniają wszystkie usprawnienia. Poniżej możecie obejrzeć całe wideo:

Warto wspomnieć, że chociaż twórcy skupili się na końcowej fazie gry, to dodali również trochę elementów, które nieco zmieniają każdą z 18 Ascendancies, czyli podklas postaci. W sumie usprawnili 40 zdolności, dodali też po jednej pasywnej i aktywnej zdolności dla każdej postaci. 

Na uwagę zasługuje również 11 nowych map, które dojdą do gry raz z najnowszym dodatkiem. Wspomnieliśmy również o nowych przedmiotach i skarbach, które czekają na graczy, ale pełną listę nowości znajdziecie na stronie pathofexile.com/echoes. 

"Path of Exile" to darmowa gra akcji z elementami RPG. Ten osadzony w mrocznym świecie fantasy hack&slach przez wiele osób jest uważany za świetną alternatywę dla "Diablo 3". Klimat zdecydowanie bardziej przypomina wczesne odsłony gry Blizzarda. "Path of Exile" doczekał się również niemal samych pozytywnych recenzji na Steamie (średnia ocen to 93 proc. przy ponad 149 tys. ocen). 

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)