Pamięci flash USB z logo Xbox 360

Pamięci flash USB z logo Xbox 360
marcindmjqtx

30.03.2010 13:02, aktual.: 15.01.2016 15:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tym, że za tydzień będzie można nagrać dane z 360 na pamięci masowe USB już wiemy. Wiemy też, że Microsoft z SanDisk przygotowują preformatowane pamięci flash z logo Xboksa. A teraz, być może, znamy również ich ceny - za 8 lub 16 GB odpowiednio 40 lub 70 dolarów.

Sieciowy sklep Gamestop włączył flshe od Sandisk do swojej oferty (8 GB, 16 GB). Mam nadzieję, że podana cena to po prostu losowa, wysoka wartość, a sprzedawca przygotowuje się na aktualizację 6 kwietnia i czeka jeszcze na oficjalną informację Microsoftu (choć opis towaru wygląda fachowo, to brakuje np. zdjęć produktu).

Trudno mi uwierzyć, że rzeczywiście pamięci flash USB mogłyby tyle kosztować, tym bardziej że konsola ma obsługiwać dowolne, więc mimo chęci, producent nie może za dużo zażądać za swoje, bo ich nie sprzeda. A może jednak może? Nawet z bonusem w postaci dołączanego jednego miesiąca Xbox LIVE* Gold wygląda to raczej jak prima aprilisowy żart. Poprosiliśmy Microsoft Polska o komentarz, damy znać kiedy się czegoś dowiemy.

*Usługa Xbox LIVE nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Nie wiesz, co to oznacza?Dowiesz się tu.

[via Kotaku]

Tomasz Andruszkiewicz

*Usługa Xbox LIVE nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Nie wiesz, co to oznacza?Dowiesz się tu

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)