Outriders i endgame? Twórcy zapowiedzieli zawartość po kampanii

Outriders i endgame? Twórcy zapowiedzieli zawartość po kampanii

Outriders
Outriders
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Barnaba Siegel
25.10.2020 07:34, aktualizacja: 01.03.2022 14:19

Już w lutym zobaczymy polskiego looter shootera na PlayStation 5 i Xbox Series X (oraz inne konsole i PC). W rozmowie z Polygamią People Can Fly odniosło się do tego, co będziemy robili w grze po jej ukończeniu.

"Outriders" szykuje się na prawdziwego króla, który zdeklasuje konkurencję. Wszystko za sprawą mocno złożonego i elastycznego zarazem systemu rozwoju postaci, dobierania broni, umiejętności i modyfikacji. Osobne profity czekają także na tych, którzy zdecydują się na co-opa i będą ściśle współpracować.

Rzadkie bronie podbijają parametry. Na przykład obrażenia krytyczne, maksymalne zdrowie, czy poziom odzyskiwania zdrowia. To pierwszy poziom. Kolejny to bronie epickie, które posiadają mody. I tu wchodzi wyższy poziom kombinowania. Mody nie są prostym podbiciem statystyk, ale potrafią gruntownie wpłynąć na styl gry. Przykłady? Przeładowanie karabinu tworzy falę uderzeniową na 5 metrów.

Barnaba Siegel

Jednak fani obawiają się, że rozgrywka będzie zbyt krótka, a po skończeniu całości będą mogli zacząć jedynie od nowa. Kampania ma zająć nam 40 godzin, jak mówiło People Can Fly w lutym. Czyli bardzo dużo, jak na grę dla jednego gracza, ale trochę mało, gdy mówimy o standardach gier online. W sieci pojawiały się pytania o to, czy twórcy przewidują endgame. Miałem okazję spytać o to twórców.

"Będzie post-kampanijna zawartość. Gracze, którzy ukończą fabułę, będą mieli co robić w grze" - zapewnił Polygamię People Can Fly w czasie ekskluzywnego pokazu.

Pełen spis wrażeń oraz wypowiedzi twórców znajdziecie w tym artykule.

Data premiery Outriders to 2 lutego 2021 roku. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X, ma oferować cross-play dla wszystkich wymienionych platform.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)