Oszustwo na CD Projekt Red. Twórcy ostrzegają

Strona głównaOszustwo na CD Projekt Red. Twórcy ostrzegają
20.01.2022 11:11
CD Projekt Red
CD Projekt Red
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl

Było oszustwo na wnuczka, na montera kablówki, na policjanta, teraz przyszedł czas na CD Projekt Red.

Kup 5 akcji spółki i zarabiaj 14 000 zł co tydzień. Brzmi kusząco? Przestrzegamy, żeby trzymać się od tego komunikatu, jak najdalej. To zwykłe oszustwo.

Naciągacze są sprytni. Używają szaty graficznej bardzo podobnej do korporacyjnej strony CD Projekt Red, obiecują nie tylko 14 tys. tygodniowo, ale nawet 70 tys. miesięcznie. Wszystko dzięki "dywidendom" wypłacanym cyklicznie.

"Fałszywe reklamy inwestycyjne w mediach społecznościowych obiecują ogromne zyski bez ryzyka, w rzeczywistości prowadzą do stron wyłudzających dane. Nie dajcie się na to nabrać!" – ostrzega Zespół Reagowania na Incydenty Bezpieczeństwa Komputerowego polskiego sektora finansowego.

Przed oszustami przestrzegają również twórcy WiedźminaCyberpunka 2077.

"CD Porjekt podkreśla, że oficjalną korporacyjną stroną internetową Spółki, na której publikowane są informacje na temat jej bieżącej działalności jest wyłącznie strona działająca pod adresem https://www.cdprojekt.com/pl/. Spółka zamieszcza informacje na temat dywidendy m.in. w zakładce Dywidenda dostępnej pod adresem: https://www.cdprojekt.com/pl/inwestorzy/dywidenda/." – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Warto dodać, że autentyczność stron CD Projekt Red można weryfikować mailowo pod adresem: ir@cdprojekt.com.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)