Ostatnia akcja WeWantLive - zdobądź wejściówki na Xbox Fun Day 2010

Ostatnia akcja WeWantLive - zdobądź wejściówki na Xbox Fun Day 2010

Ostatnia akcja WeWantLive - zdobądź wejściówki na Xbox Fun Day 2010
marcindmjqtx
27.07.2010 16:21, aktualizacja: 07.01.2016 15:36

Inicjatywa WeWantLive dobiega końca. Nic dziwnego, w końcu główny postulat został spełniony. Polygamia od samego początku aktywnie wspierała tę akcję. Zresztą nic dziwnego, w końcu zaczęli ją nasi forumowicze.

Odpowiednio oznaczaliśmy artykuły o grach korzystających z usługi Xbox LIVE, na naszym forum wydzieliliśmy specjalne miejsce do dyskusji, pytaliśmy o stan prawny usługi instytucji państwowych, organizacji pozarządowych, jak również rozmawialiśmy z wydawcami i samym Microsoftem.

Poniżej znajdziecie ostatnią informację prasową od WeWantLIVE. No i dziękujemy wszystkim za współpracę w tym temacie.

Piotr Gnyp

-- informacja prasowa --

Akcja WeWantLive dobiega końca. Nasz główny postulat został spełniony. Jeszcze w tym roku, posiadacze konsoli Xbox360 doczekają się wprowadzenia usługi Xbox Live do Polski. Chciałbym osobiście podziękować wszystkim mediom, które przyłączyły się do akcji i przez wiele miesięcy pomagały nam nagłośnić sprawę. Zwracam się z ostatnią prośbą o publikację specjalnego konkursu jaki przygotowaliśmy na koniec naszej akcji. Walczyliśmy o nasz XBL, a teraz mamy możliwość wpływu na dalsze jego losy. Oto co przygotowaliśmy:

Startująca jesienią polska wersja Xbox Live to usługa dla Was wszystkich, dlatego wraz z polskim oddziałem firmy Microsoft chcielibyśmy usłyszeć od Was, jaki macie pomysł na Xbox Live w Polsce? Jakie są Wasze oczekiwania i wymagania?

Podziel się swoją sugestią, wejdź na stronę www.wewantlive.com i prześlij nam kilka zdań o tym, co chciałbyś otrzymać w ramach polskiego XBL! Najlepsze pomysły zostaną nagrodzone jednym z pięciu zestawów zawierających grę Alan Wake, koszulkę z motywem z gry Crackdown 2 oraz wejściówkę na tegoroczny Xbox Fun Day.

To Twój LIVE, powiedz nam jaki ma być!

Paweł Płocharski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)