Opcjonalna subskrypcja w Fallout 76

Strona głównaOpcjonalna subskrypcja w Fallout 76
24.10.2019 07:50
Opcjonalna subskrypcja w Fallout 76
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Nie, to nie jest news na pierwszego kwietnia.

Przez ostatnie dwa lata na Polygamii, pierwszy kwietnia stał pod znakiem “fake newsów” - odwrócona recka Sekiro: Shadow Die Twice autorstwa Krzyśka Tomicza zostanie w pamięci na długo, a niektóre wpisy Aśki z “pierwszej” edycji zabawy brzmiały nader przekonująco. Problem w tym, że dziś nie jest pierwszy kwietnia, a ja mam dla Was newsa, który idealnie pasowałby na tę okazję.

327384569970185017

Jak przyznaje amerykański wydawca w oficjalnej notce, jedną z rzeczy, o którą prosili gracze od początku - oprócz naprawy błędów czy zapełnienia gry zawartością - była chęć pogrania we własnym świecie ze swoimi znajomymi bez konieczności użerania się z trollami, z których to gry sieciowe słyną. Dlatego od teraz, za 63 złote miesięcznie (opcja na cały rok to 499 złotych) wspólnie z siedmioma innymi znajomymi będziecie mogli grać tak, jak tylko macie na to ochotę, co samo w sobie złym pomysłem nie jest. Pamiętam, jak przed premierą Fallouta 76 rozmawiałem z Asią i bardzo jarała się faktem, iż będzie mogła pograć ze swoimi znajomymi w świecie, w którym spędziła kiedyś wiele godzin w pojedynkę.

327384569970316089

To jednak nie wszystko, co wejdzie w skład pakietu. Każdy miesiąc członkostwa to 1650 atomów (rodzaj specjalnej waluty w sklepie gry), własny pojemnik na złom z nieograniczoną pojemnością czy specjalny pakiet o nazwie surwiwalowy namiot. Oprócz tego tona przedmiotów kosmetycznych (w tym nowe emotki), ekskluzywny pancerz strażnika czy ułatwiony system budowania - chodzi o zwiększenie wytrzymałości warsztatów.

Bartek Witoszka

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)