Oglądaj pokaz PlayStation 5. Czekamy na datę premiery i cenę konsoli

Oglądaj pokaz PlayStation 5. Czekamy na datę premiery i cenę konsoli

Oglądaj pokaz PlayStation 5. Czekamy na datę premiery i cenę konsoli
Barnaba Siegel
16.09.2020 10:46, aktualizacja: 16.09.2020 21:52

Punktualnie o 22.00 Sony ma rozpocząć pokaz PlayStation 5. O konsoli technicznie wiemy wszystko - ale nie to, kiedy ją ujrzymy i ile za nią zapłacimy. W zapowiedzi wydarzenia producent skupia się jednak na czym innym.

Wszyscy zastanawiają się, co tak naprawdę odpalimy pierwszego dnia, gdy PlayStation 5 trafi do sklepów. I Sony nam chce 16 września na to pytania odpowiedzieć. O 22.00 ruszają streamy na YouTubie i Twitchu.

W trwającej 40 minut prezentacji zobaczymy produkcje od Worldwide Studios Sony i partnerów. Niestety w oficjalnym komunikacie nie wspomniano nic o cenie i dacie premiery. Ciężko jednak uwierzyć, żeby po salwach Microsoftu Sony nie podjęło tematu, który może zaważać na konsumenckich decyzjach milionów. Chyba, że...

PLAYSTATION 5 SHOWCASE [ENGLISH]

Chyba że Sony przyjęło inną taktykę. Już wiemy, że 10 listopada, w dniu premiery Xbox Series X i S, nie zobaczymy kaskady nowych hitów. Microsoft nie zmienił też specjalnie podejścia i nie zapowiada tony ekskluzywnych tytułów na kolejne miesiące.

Zamiast wskakiwać od razu w walkę na ceny i daty, Sony może zrobić ruch właśnie na tym polu. Gry na start i niedługo po starcie. Cóż - czekamy, co to się dziś wydarzy!

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)