Odanulowane-anulowane Agony Unrated zadebiutuje za półtora tygodnia

Strona głównaOdanulowane-anulowane Agony Unrated zadebiutuje za półtora tygodnia
22.10.2018 16:14
Odanulowane-anulowane Agony Unrated zadebiutuje za półtora tygodnia
Adam Piechota
Adam Piechota
bDXClrdy

Jako dodatek, a nie samodzielna pozycja.

bDXClrcR

Będąc szczerym, kompletnie umknął mi moment, w którym anulowana z powodów problemów finansowych Madmind Studios „niepocięta” wersja Agony otrzymała jednak zielone światło. Ale wyszła z tego ciekawa saga, jeszcze ubarwiająca historię polskiego straszydła. Dziś dowiedzieliśmy się, iż Uncut ukaże się w Halloween, 31 października. Będzie płatnym rozszerzeniem dla właścicieli podstawki, ukaże się wyłącznie na Steamie (tam zresztą Agony powinno pozostać, gdyż porty konsolowe, no, nie wyszły za dobrze). A zatem musielibyście wyłożyć jeszcze trochę gotówki, by sprawdzić, czy jeszcze bardziej niegrzeczna wizja piekła wpłynie na jakość całego doświadczenia.

Agony UNRATED: Official trailer

W makabrycznym zwiastunie zobaczycie sporo nowych sekwencji. Miażdżenie dzieci, paskudne otoczenia, nowe pułapki, gargantuiczne członki demonów oraz fragmenty zbanowanych zakończeń, które oglądaliśmy przed wakacjami (tych z gwałtem na przykład). Agony wraca do tego, co najlepiej wychodziło przed oryginalną premierą - usilnego szokowania czym się da. Ale świat jest odrobinkę mądrzejszy tym razem. Mądrzejszy o kilka recenzji dziecka Madmind Studios.

bDXClrcT

Ta gra musiałaby zostać przebudowana od podstaw, by poprawić swój wizerunek. Nie dodawać kolejne penisy z piekła rodem, tylko zmienić konstrukcje poziomów, sztuczną inteligencję przeciwników, przepisać oskryptowane fragmenty, przemodelować zagadki logiczne, popracować nad logiką kolejnych rozdziałów, rozjaśnić narrację, nagrać ponownie scenki dialogowe. Być może - być może! - jestem nie do końca sprawiedliwy, pisząc Wam „nie dajcie się zwieść”. Ale już raz nastawiłem za Was karku i brakuje mi, niestety, czasu, by robić to ponownie.

bDXClrdP