Oczywista oczywistość: Powstaje nowe Call of Duty, Guitar Hero i inne innowacyjne projekty

Oczywista oczywistość: Powstaje nowe Call of Duty, Guitar Hero i inne innowacyjne projekty

Oczywista oczywistość: Powstaje nowe Call of Duty, Guitar Hero i inne innowacyjne projekty
marcindmjqtx
06.11.2009 02:45, aktualizacja: 11.01.2016 17:34

Activision właśnie ogłosiło swoje wyniki finansowe za trzeci kwartał 2009 roku i choć nie chcę się o tej godzinie wdawać w zabawę w cyferki, to wystarczy, że powiem, że firma nie tylko oparła się kryzysowi, ale wyszła na tym lepiej niż się spodziewała (skończyli z 15 milionami dolarów zysku). Największe zarobki udało się uzyskać dzięki Call of Duty, World of Warcraft oraz Guitar Hero.

Thomas Tipple odpowiadający za finanse w Activision zdradził również czego możemy się spodziewać w 2010 roku i niestety zaskoczeń nie było:

"W 2010, Activision planuje wydać silną linię nowych i innowacyjnych tytułów. Ta zróżnicowana lista zawierać będzie między innymi tytuły oparte na największych markach w historii firmy, wliczając w to Call of Duty, Guitar Hero, Tony Hawka, Shreka oraz Spidermana i kilku wybranych nowych marek takich jak Blur oraz Singularity i silnego katalogu naszych najlepiej sprzedających się gier w 2009 roku."Trzeba przyznać, że nowe i innowacyjne tytuły rozumiemy z panem Thomasem zupełnie inaczej, ale co tam ważne, że zobaczymy kolejne 7 czy 10 części Guitar Hero oraz jakieś porty Modern Warfare 2 na DSa, Wii, komórki czy też mikrofalówki. Oj tak, nie przepadam za tą innowacyjnością Activision i to chyba widać...

[via IGN]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)