O nowych przygodach Atomowego Jeża dowiemy się w lutym?

O nowych przygodach Atomowego Jeża dowiemy się w lutym?24.01.2013 11:10
O nowych przygodach Atomowego Jeża dowiemy się w lutym?
marcindmjqtx

Rzekome "wewnętrzne źródło" zdradza kilka informacji na temat nadchodzącej nowej gry z sympatycznym jeżem o imieniu Sonic. Oficjalna zapowiedź miałaby pojawić się mniej więcej w połowie lutego.

Na razie informacje są wyrywkowe i raczej enigmatyczne. Produkcja miałaby trafić na Wii U, PS3, 360, 3DS (ta wersja będzie najbardziej okrojona w stosunku do innych), PS Vita, PC i konsole nowej generacji.

- wersja na konsolę 3DS ma być czymś w stylu Sonic Rush; - wersja na duże konsole ma trzymać się ostatnio obranego kierunku; - rozgrywka to połączenie pełnego 3D z klasycznym dwuwymiarowym widokiem; - wiele dróg do przejścia jednego etapu, przy czym wyjścia z planszy mogą być nawet trzy (każde z nich zaprowadzi do innego etapu); - mamy dostać około 20 etapów, nie licząc starć z bossami; - zabawę rozpoczniemy wcielając się w Sonica - następnie odblokujemy kolejne postacie (około 10, ale wszystkie już znane); - każdy z bohaterów będzie miał właściwe tylko dla siebie umiejętności; - nad grą pracowano jeszcze przed wydaniem Sonic Generations.

Próbuję to sobie wyobrazić. Co mi wychodzi? Ot kolejna gra z niebieskim jeżem. Sam tak naprawdę nie wiem czy właśnie tego chcę, czy może chętniej przywitałbym jakieś znaczące nowości. A Wy?

źródło: GoNintendo Paweł Winiarski

327125269037410583
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)