Zmien skórke
Logo Polygamii

Nowy patch do World of Warcraft okraszony przepięknym filmem

Kto zostanie Wodzem Hordy?

Battle of Azeroth, siódmy już dodatek do World of Warcraft, otrzymał dziś nową łatkę, która przyniosła finał kampanii fabularnej, przewijającej się przez całe rozszerzenie. Poprzednia aktualizacja skupiała się na Królowej Azshary i Nagach, z kolei tutaj… a co Wam będę streszczał ten cinematic, zapraszam do oglądania. Oczywiście materiał jest pełen spoilerów, więc czujcie się ostrzeżeni. Przy okazji części fabularnej, w zależności od tego, czy graliście Hordą czy Przemierzem, dostaniecie zmodyfikowaną wersję zakończenia. Prawie godzinny materiał twórców bloga Wowhead pokazuje je oba – dostępny jest tutaj.

Aktualizacja 8.2.5, to również poprawki i ulepszenia, które mogą skusić nowych graczy. Party Sync pozwoli na dostosowaniu swojego poziomu do graczy z mniejszym doświadczeniem, dzięki czemu wspólne przechodzenie już zaliczonych raidów będzie znacznie ciekawsze. Nie martwcie się jednak, wszystkie zdobyte nagrody dostosują się do pierwotnego poziomu doświadczenia.

Ale to nie wszystko, bowiem Blizzard przywrócił i zmodyfikował nieco system “Recruit a friend”. Działa on mniej więcej w taki sposób, że jeśli któryś z naszych znajomych (wcześniej należy go jeszcze odpowiednio oznaczyć – Blizzard doradza, by łączyć się w ten sposób w większe grupy) spełnia wszystkie “normy” – szczegóły tutaj – to cała taka grupa otrzymuje nagrody.

Oprócz tego poprawiono kilka efektów wizualnych, a gobliny i worgeni otrzymały nowe modele postaci.

Bartek Witoszka

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o