Kolejny rekord w World of Warcraft Classic

Kolejny rekord w World of Warcraft Classic

Kolejny rekord w World of Warcraft Classic
Bartosz Witoszka
03.09.2019 16:01, aktualizacja: 03.09.2019 20:29

Tym razem dotyczy maksymalnego poziomu doświadczenia.

Premiera World of Warcraft Classic nie odbyła się bez problemów i jak to zazwyczaj w przypadku Blizzarda bywa, serwery nie wytrzymały, co skończyło się przydługimi czasami oczekiwania. Dla firmy to nie pierwszyzna, wystarczy przypomnieć sobie, co działo się w 2012 roku, gdy na półkach sklepowych… no właśnie, miał pojawić się Diablo III - popularny błąd 1016 czy 37 uprzykrzały rozgrywkę. Zresztą, gracze Overwatcha również się z tym stykają, zwłaszcza przy okazji premiery jakiegoś wydarzenia sezonowego czy nowej postaci. Serwery Blizzarda płonął regularnie, co jest o tyle dziwne, że tak naprawdę nikt z tym nic nie robi, a użytkownicy platformy Battle.net, no cóż, przywykli. W końcu to Blizzard, im przecież wolno.

Problemy na serwerach, kolejki do konkretnych postaci czy bossów nie przeszkodziły jednak streamerowi JokerdTV w osiągnięciu 60, maksymalnego w World of Warcraft Classic, poziomu postaci i to w zaledwie cztery dni od premiery dodatku. Czemu jest to takie niezwykłe? Przede wszystkim dlatego, że dokonał tego w pojedynkę i wyprzedził sławną w całym World of Warcraft gildię Method. Poza tym, samo zdobywanie poziomów w Classicu jest dość pracochłonne (bardziej niż w przypadku podstawowej wersji gry), dlatego tym bardziej wyczyn 22-latka jest godny podziwu lub niepokojący - wybierzcie jedno.

Inni gracze World of Warcraft wybrali to pierwsze i wszystko skończyło się marszem radości, w trakcie którego wszyscy rzucali przypadkowe zaklęcia i gratulowali chłopakowi wyczynu. Pokonani również dołączyli się do pochwał i na oficjalnym Twitterze gildii Method pojawił się stosowny wpis.

To jednak nie koniec wieści z Classica, bowiem według niepotwierdzonych informacji, wszystkim, którzy podobnie jak JokerdTV osiągnął 60. poziom, otrzymają za darmo dostęp do najnowszego dodatku Battle of Azeroth, a także jednorazowy awans postaci do 110. poziomu. Tak informacja pojawiła się na brazylijskim fanpage’u gry, jednak obecnie nie jest już dostępna. Zachowało się tylko zdjęcie, które widzicie poniżej. Blizzard nie ustosunkował się jeszcze do tej informacji, ale jeśli pojawią się dodatkowe informacje, wpis zostanie zaktualizowany.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)