Blizzard wydał właśnie sporych rozmiarów aktualizację do World of Warcraft

Blizzard wydał właśnie sporych rozmiarów aktualizację do World of Warcraft

Blizzard wydał właśnie sporych rozmiarów aktualizację do World of Warcraft
Krzysztof Kempski
26.06.2019 14:40

Nie tylko klasyczna wersja.

Fani World of Warcraft mają spory powód do radości. Co prawda Blizzard nie zapowiedział jeszcze kolejnego dodatku, ale wydał właśnie potężną aktualizację - tak znaczącą, że doczekała się nawet własnego tytułu. Rise of Azura nie tylko poprawia elementy, do których fani mieli największe zarzuty. Dodaje też dwa nowe obszary w postaci Nazjataru i Mechagonu. Aktualizacja doczekała się nawet własnego zwiastuna.

Rise of Azshara Survival Guide - Update Live on June 25

Nowe obszary zarezerwowane są dla tych, którzy zdobyli już 120 poziom. Daje to dostęp do nowej, trzyczęściowej kampanii fabularnej rozgrywanej na nowych mapach. Historia opowie ciąg dalszy losów Baine'a Bloodhoofa. Zabraknie przy tym nowych World Questów. Pojawi się też złożony z ośmiu bossów rajd zwieńczony walką z królową Azsharą, rozgrywający się w jej pałacu. Pojawią się też nowe lochy (Operacja Mechagon), nowe umiejętności wierzchowców, nowe frakcje, a także ciąg dalszy Kampanii Wojennej. Będzie można też polatać po Kul Tiras i Zandalarze.

Pathfinder Part 2 – Earn Flying in Battle for Azeroth

Aktualizacja jest już dostępna. Czeka nas zatem sporo nowinek, a tym wszystkim, którzy uważają, że kiedyś było lepiej polecam poczekać do jutra. Blizzard wstrzelił się bowiem z nową zawartością do WoW-a tuż przed zaplanowaną na 27 czerwca premierą wersji Classic.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)